Відео про наші меблі

Представляємо Вам шановні відвідувачі сторінку під назвою меблі відео. Тут ми будемо публікувати відеоролики з нашого Ютуб каналу. Ви можете переглянути ці ролики на відео хостингу Ютуб.

Чому ми вирішили публікувати відеоролики

Справа в тому що в наш час багато людей не люблять читати. Для багатьох інформація легше доходить через відеоролик. Саме тому, Ви маєте змогу переглянути відео про меблі на цій сторінці. Надіємось це зекономить трохи вашого часу.

Крім того, на цій сторінці ми будемо публікувати цікаве відео про нашу роботу. Секрети збірки меблів. Доставку в незвичних умовах. В нашій практиці були випадки коли ми доставляли до людей меблі лодкою, возом, мотоциклем. Нажаль в ті часи не було телефонів з камерами щоб знімати відео як це відбувалося.

 

Веземо спальню Мілано в селі Нижнів бортовим УАЗом. Відїхали кілька метрів від центральної дороги – бус під гору не їде, купа снігу намело за останні два дні. Добре що в хозяїна була така машина. Добралися благополучно, все довезли цілим. Зібрали спальню гарно. Люди задоволені.

Компактна та зручна стінка Каспій. Досить практична. Виготовлена фабрикою Мебель Сервіс. Відмінна якість. Сучасна фурнітура. Три варіанти кольорів.