Де купити меблі у Калуші

Вітаємо Вас шановні читачі. Якщо Ви житель міста Калуш, або одного з навколишніх сіл, то можете купити меблі в магазині Смерічка. Ми продаємо меблі через інтернет по цілій Україні. Місто Калуш знаходиться в 40 хвилинах їзди від нашого офісу.

Замовити спальний гарнітур: 

Купити меблі для вітальні:

Кухонні меблі з доставкою в Калуш:

Меблі для дитячої кімнати :

Перейти в магазин >>>>

Пункти видачі в м. Калуш :

стінка зібрана в Калуші
Стінка Каспій зебрано зібрана нашими майстрами в передмісті Калуша. Виробництво української компанії Мебель-Сервіс. Куплена в інтернет-магазині Меблі Смерічка.
шафа купе на замовлення
Шафа-купе шириною 5 метрів зроблена на замовлення в с. Бринь калушського району. Матеріал ДСП. Фасад комбінований фотодрук з дзеркалом. 
Спальня Ацтека Гербор
Спальний гарнітур Ацтека зібраний в с. Боднарів Калушського району нашими спеціалістами. Білосніжна спальня відомої компанії Гербор-Холдинг. Глянцеві ПВХ-МДФ фасади. Якісна німецька фурнітура.

Дивіться відео :


 

Ви можете купити меблі у Калуші за допомогою мобільного телефона чи планшета. Для цього необхідно зайти на сайт Смерічка, вибрати меблі та зробити замовлення. Ми доставимо їх до вашого будинку. До того ж можемо надати послуги по  збірці. Нагадуємо, що в разі збирання меблів нашими спеціалістами Ви отримуєте дворічну гарантію на вироби.

Купити меблі у Калуші можна і без доставки. Дякуючи таким перевізникам як, наприклад, компанія Нова Пошта. Звичайно, Ви можете купити меблі і в офлайн магазинах що розташовані в м. Калуш. Про те не всі стаціонарні магазини можуть розмістити на вітрині такий вибір як наш інтернет магазин.

В будь-якому випадку радимо Вам зайти на наш сайт. Можливо тут Ви знайдете саме ту модель, яка стане вашою. Порівняйте ціни та почитайте відгуки. Ми раді Вам. Заходьте.