Елітні меблі

Нажаль небагато людей в нашій країні можуть придбати елітні меблі. Звісно їх купують, але дуже малий відсоток населення. Елітні меблі – це унікальний дизайн, дорогі матеріали, вишукана фурнітура.
Майже кожна українська фабрика виготовляє як бюджетні, так і дорогі моделі меблів. Покупці мають з чого вибирати. Є також виробники, що виготовляють меблі для еліти суспільства.

Елітні меблі досить часто привозять з Малайзії. Це можуть бути вишукані обідні столи з гевеї, плетені крісла та інші елементи з ротангової пальми. Також цю продукцію на меблевий ринок України поставляють з Європи.

Меблі для еліти роблять і в Україні. Наприклад, відома фабрика МіроМарк виготовляє вишукані спальні гарнітури з якісних матеріалів. При цьому використовується фурнітура італійського виробника. Технологія фарбування, позолоти та іншого оздоблення також запозичена в країнах Європи.

Купуючи елітні меблі Ви отримуєте бездоганну якість, неперевершений дизайн, стійкість та довговічність. На цій сторінці нашого каталогу зібрані вишукані моделі меблів, які ми відносимо до класу елітних. Перегляньте фото та зробіть свій вибір.