Реалізуємо меблі в Івано-Франківську

Інтернет магазин “Меблі Смерічка” – офіс та склади розташовані в м. Івано-Франківськ. Магазин реалізує меблі провідних українських, польських та ромунських фабрик. Замовити меблі в Івано-Франківську та області можна зі зборкою та доставкою. В інші населені пункти України доставка здійснюється за допомогою перевізників Нова Пошта чи інших курєрських служб. Доставка транспортом магазину може здійснюватися в населені пункти Тернопільської області.

Окрім фабричних виробів меблі в Івано-Франківську можна придбати за індивідуальним проектом, тобто на замовлення. Дві бригади з досвідченими дизайнерами, майстрами та монтажниками постійно працюють над тим щоб надавати замовникам послуги високої якості. При цьому наш магазин притримується політики доступних цін.

Щоб замовити меблі в Івано-Франківську Ви можете:

  • Завітати до нас в офіс
  • Скинути власний проект на електронну адресу
  • Замовити послугу “Виїзд дизайнера”

Останній варіант є найпрактичнішим. Дозволяє максимально точно врахувати всі нюанси та озвучити остаточну ціну. Окрім цього, наші дизайнери надають послуги по підбору фабричних модульних меблів, що дешевше ніж робити ці вироби на замовлення. Переглянути наші роботи можна в розділі “Меблі на замовлення“.

Купити меблів Івано-Франківську

Досить актуальне питання – де купити меблі в Івано-Франківську. Сьогодні є два варіанти:

Замовити меблі в Салон-магазині, яких в Івано-Франківську не так вже багато. Переваги в тому що деякі моделі Ви можете побачити на вітрині – в живу. Недоліки – ціна завжди більша. Навіть якщо прийдеться вибирати меблі по каталогу ціна не зміниться. Такий спосіб, як показує практика, є далеко не найкращим. Хоча би тому, що меблі з вітрини через деякий час можна назвати бувшими у вжитку. Оскільки знизити на них ціну неможливо, то клієнтам доводиться платити дорого по суті за биушні меблі.

Інший спосіб купити меблі в Івано-Франківську – це замовити їх в інтернет-магазині. Саме так продають та купують меблі в країнах Європи та в цілому цивілізованому світі. Як раз ці обставини змусили нас відмовитися від аренди великих торгових площ та перейти в онлайн. І як показує наш пятнадцятирічний досвід роботи в меблевій галузі – такий спосіб сьогодні є найбільш практичним.

Дитячі меблі в Івано-Франківську

Окремо хочеться сказати про дитячі меблі, які ви можете замовити в Івано-Франківську, або з доставкою в будь-яке інше місто України. Ми рекомендуємо замовляти меблі для дітей з австрійскої дерево-стружкової плити класу Е-1 європейського зразка. Така плита є абсолютно безпечною для здоровя дитини оскільки не містить шкідливої смоли. Те саме можна сказати про МДФ. Польський МДФ який ми стараємося використовувати при виготовлені меблевих фасадів є абсолютно безпечним для здоровя людини. Саме такий матеріал дозволений для використання в дитячих лікарнях Євросоюзу, що вже є доброю гарантією його екологічної чистоти.

Ви можете замовити меблі в Івано-Франківську онлайн в будь-який зручний для Вас час. Магазин приймає та опрацьовує заявки з 9 до 20 години кожен день. Якщо заявка надійшла пізніше, наш оператор звяжеться з вами наступного дня в робочий час. Приємних Вам покупок!

онлайн консультант

Залишились запитання? Вкажіть Ваш номер в поле нижче. Ми передзвонимо та надамо всю необхідну інформацію.

[contact-form-7 404 "Not Found"]
Наша фото галарея