Купити меблі в Івано-Франківську

Замовити спальний гарнітур: 

Купити меблі для вітальні:

Кухонні меблі з доставкою:

Меблі для дитячої кімнати :

 

Інтернет-магазин Смерічка пропонує купити меблі в Івано-Франківську всім жителям цього мальовничого міста. Наш офіс та склади знаходяться саме там. Це дає змогу франківчанам придбати меблі економлячи на доставці.

Оскільки всі наші майстри живуть в Івано-Франківську та області, то Ви можете отримати якісні послуги по збірці та монтажу меблевих виробів. Якщо хтось думає що збірка меблів це “конструктор для дорослих” , то це не так. Збирання та монтаж, до прикладу кухонь, дуже кропітка справа. Тут потрібні вміння та навички.

Звичайно, Ви можете купити меблі в Івано-Франківську без додаткових послуг. Просто приїхати на склад та забрати меблі в коробках. В такому випадку Ви повинні знати кілька нюансів. 

 

  1. Отримуючи меблі на нашому складі, Ви повинні перевірити їх цілісність, особливо дзеркал та ламких деталей. 
  2. Якщо Ви цього не зробили то відповідальність за брак (не фабричний), лягає на вас. Фірма не несе відповідальність за пошкодження меблів з того моменту як ваш транспорт покинув територію складу. 

В випадку, якщо збірку та монтаж меблів проводять наші працівники, то всю відповідальність за механічні пошкодження меблів ми беремо на себе. В будь-якому випадку ми поміняємо браковану деталь. Тільки в першому варіанті рекламація для Вас може бути платною, а в іншому – безкоштовною. 

Це лише одна з причин чому жителям Івано-Франківська варто скористатися нашими послугами по збиранню та монтажу меблів. Досить часто ми отримаємо притензії від людей які вирішили збирати меблі самостійно. В 80% випадках в пошкодженні меблів винні самі господарі, або надосвідчені збиральники. 

В інших моментах купити меблі в Івано-Франківську легко та приємно. Ви можете зробити це на нашому сайті. Замовити меблі які Вам сподобались по телефону. Завітати до нас в офіс чи на склад. Ми в свою чергу забезпечимо Вам надійну доставку, підйом на поверх, збірку та монтаж. 

Нажаль всі ці послуги ми не маємо можливості надавати в інших містах. Хоча постійно працюємо над цим. Правда, не так легко знайти досвідчених майстрів дистанційно, коли ти не бачиш людину в роботі, а спілкуєшся лише по телефону. 

Саме тому ми рекомендуємо жителям інших міст відповідально ставитись до збірки меблів. Довіряти таку роботу збиральникам з досвідом роботи. Уважно читати інструкцію. Ви завжди можете звернутися до нас і отримати консультацію по відеозвязку.