Меблі для дому

Інтернет-магазин Меблі-Смерічка реалізує меблі для дому по всій території України. На Вас чекає великий вибір якісних корпусних та м яких меблів від відомих вітчизняних брендів. Ви також можете придбати меблі для дому, які виготовляють польські фабрики.

0800754123 (безкоштовно з мобільних та стаціонарних телефонів)

Контактні телефони:

+380989484121

+380990684512

 admin@smerichka.com.ua

 

торгово-офісний центер Реал
Центральний вхід

Як добратися :

Зупинка маршрутних атобусів № 28, 34, 42 по вулиці П. Тичини біля магазину Вело Мафія.

Офіс – склад

м. Івано-Франківськ, вулиця Хриплинська 39,

 

Найкращі меблі для Вашого Дому

Ми пропонуємо тільки найкращі, перевірені часом моделі. Те що на наших вітринах представлено досить великий асортимент меблевої продукції зовсім не означає, що ми продаємо все підряд. Ми постійно відслідковуємо відгуки наших клієнтів, для того щоб меблі для Вашого дому були практичними та функціональними.

 

М які меблі для Вашої оселі

На жаль купити м які меблі через інтернет досить важко. Через монітор комп ютера неможливо відчути якість тканини, комфорт самого диванна під час сидіння чи спання. До того ж під тканиною можна сховати все що завгодно. Єдиний варіант – це довіряти виробнику. Саме тому ми продаємо дивани тих фабрик, які надають нам можливість побачити повний цикл виробництва на власні очі. Сьогодні всі матеріали – пружинні блоки, тканина, деревина не є такими міцними як були колись. М які меблі зношуються скоріше. Та все ж таки, якщо дотримуватися основних вимог і використовує нормальні матеріали, то такі меблі послужать немало.

Інший критерій на який варто звертати увагу вибираючи м які меблі для дому – це ціна. Якщо в корпусних меблях ціна не є основною гарантією якості, то для м яких вона означає багато. Якщо ви бачите що в якомусь магазині ціна на диван менша більше ніж на тисячу гривень, то скоріше за все це виріб зроблений для краси. Такий диван почне виходити з строю вже після перших місяців користування. Як правило, такі меблі використовують для квартир що будуть здаватися в оренду.

Меблі в дім

Прикрасьте свій дім нашими меблями. Ми пропонуємо не тільки найкращі меблі та доступні ціни, але й професійну збірку корпусних меблів, швидку та дбайливу доставку. Багаторічний досвід та наявність власного виробництва дає нам змогу швидко замінити браковані деталі не чекаючи на рекламацію з фабрики. Більшість проблем пов язаних з браком виробів нам вдається вирішувати швидко.

Ми завжди ставились з розумінням до своїх покупців. Намагалися максимально враховувати потреби наших клієнтів. Розуміємо що сьогодні час дорогий, тому стараємося виконувати замовлення максимально швидко. Постійно інформуємо наших покупців про те на якому етапі їхнє замовлення. Саме таке відношенні дозволило нам сформувати велику клієнтську базу та залишатися на плаву навіть в той час коли багато меблевих підприємств перестало функціонувати.