Тумби під телевізор

В сучасних стінках, як правило, передбачено місце для ТВ чи іншої апаратури. Та незважаючи на це тумби під телевізор як окремий елемент досить сьогодні актуальні. Тим більше що меблеві фабрики постійно їх модернізують підлаштовуючи під потреби сучасних людей, а виробники меблів на замовлення розробляють досить сміливі дизайни.

 тумба бостонRTV Бостон

Практична тумбочка для телевізора. Виробник – львівська фабрика Сокме. Цікава та оригінальна тумбочка. Сучасні кольори, якісні матеріали…./Детальніше

 бостон від сокме  бостон корпус  ртв бостон сокме

Замовити

Тумби під телевізор в наш час набули вигляду маленьких стінок. Окрім місця для ТВ, тут є шухлядки, відкриті та закриті полиці, та безліч всіляких необхідних дрібничок. Досить часто така ТВ тумба повністю заміняє стінку людині що проживає сама, наприклад, студенту.

Всі меблі>>>

Для любителів чітких ліній та строгого дизайну виробники залишили в продажі прості тумби під телевізор, що являють собою звичайні столики з ДСП чи скла, розміщені на металевих, хромованих ніжках. Такі ТВ- тумбочки бувають різних розмірів. Вони легко витримують важкі телевізори старих моделей, чи сучасні плазмові панелі.

Тумби під телевізор фото

Тумби під телевізор фото яких ви бачите на цій сторінці зібрані з каталогів провідних українських та польських фабрик. Найбільший вибір таких елементів пропонують польські фабрики – Сігнал та Кама. Зовсім скоро ми запустимо новий сайт повністю присвячений меблям цих виробників. Посилання на нього ви знайдете на цій сторінці.

Читайте також:

Тумби під телевізор ціна

Багатьох цікавить від чого залежить ціна на тумби під телевізор. По одній лише картинці в інтернеті важко зробити правильний вибір. За звичай ціна на польські тумби під телевізор залежить, в першу чергу, від транспортних розходів. Та це дуже якісні вироби. Незважаючи на свою простоту, вони досить зручні та практичні. Сучасні люди люблять таке. Більш дешевими є українські тумби під телевізор. Вони трохи важче збираються, але служать так само довго. Правда вибір моделей дуже маленький. Надіємось скоро фабрики збільшать асортимент продукції в цьому напрямку і складуть гідну конкуренцію зарубіжним виробникам.

По різним причинам Вас можуть не влаштовувати фабричні тумби під телевізор – не сподобається шаблонний дизайн, або не підійдуть розміри. В такому випадку, наші майстри можуть виготовити для Вас тумбу ТВ на замовлення. Ми розробимо кілька проектів цих виробів, і якщо Вам щось сподобається, то виготовимо Вашу ексклюзивну тумбочку. Ви також можете відправити нам ваш власний проект тумби під телевізор. В будь-якому випадку ми зробимо все, щоб наші покупці залишились задоволеними меблями, які вони придбали в нашому магазині.