Тумби для взуття фото та ціни

Тумби для взуття сьогодні є досить популярним елементом меблів у передпокій. Навіть якщо в прихожі встановлюють шафу-купе, то тумба для взуття точно не буде лишнью.

Що дають нам ці елементи меблевої продукції:

  • Найперше – це порядок в прихожій. Все взуття можна акуратно поскладати в тумбу, та заховати його від постороннього погляду.
  • Взуття розміщується в тумбі на спеціальних планках, які забезпечують вентиляцію, відповідно воно завжди буде добре просушуватися. Це забезпечить  гарний стан Вашого взуття.
  • Майже всі тумби для взуття зроблені так, що їх можна використовувати як підставку для речей, наприклад, вази чи вазона.

В деяких моделях є верхня шухлядка. Вона досить зручна в тому плані, що можна зберігати безліч дрібних речей, які завжди потрібні під рукою – ключі, гаманець, права і т.п.

Дверцята тумби для взуття служать своєрідною підставкою-основою. Вони працюють на спеціальних механізмах. Як правило, такі меблі виготовлені з ДСП. Правда, зустрічаються тумби для взуття з фасадами МДФ.

Вибираючи тумбу для взуття слід ппмятати – в більшості випадків ці меблі потребують додаткового кріплення до стіни дюбелями. Зважайте на те яка фурнітура використана в цих виробах. Наприклад, якщо на фасадах масивні, важкі металеві ручки, то двері можуть постійно відкриватися, особливо коли тумба порожня.

Інші меблі магазину>>>

Столи столові