Столи для вітальні фото та ціни
Так вже склалося що столи для вітальні є обов’язковим атрибутом сучасного помешкання. Особливо якщо кімната велика. Вони дають нам можливість частувати гостей комфортно розмістивши їх у вітальні. Взагалі то, столи для вітальні виконують багато функцій, але основна – св’яткування урочистих подій.

Який він сучасний стіл для для вітальні?

В Радянські часи стіл для вітальні був не у кожній сімї. Напевно в Вас також були сусіди, які приходили позичати цей елемент меблів на час св’яткування якоїсь події. Як правило, столи для вітальні були розкладними, з міцною полірованою кришкою, ніжкамт з дерева та масивними металевими кутниками.

Сучасний стіл для вітальні змінився не сильно. Хіба що, став комфортнішим у користуванні. Розкладається за допомогою зручних механізмів, та й матеріали стали легшими. Сьогодні, навіть якщо кришка стола ДСП, або МДФ, то ніжки повинні бути дерев’яними. Хоча зустрічаються бюджетні столи де ніжки зроблені з дешевших матеріалів.
Як вибрати стіл у вітальню

В наш час вибір меблів дуже великий і стіл у вітальню не є винятком. Постійно з’являються нові моделі цих меблевих виробів, різноманітних форм та конфігурацій. Сучасні виробники пропонують великий вибір кольорів та відтінків. Є столи де де плита чітко повторює структуру цінної деревини. Попитом користуються вироби малайзійських та румунських фабрик. Українські майстри також вдало копіюють моделі зарубіжних виробників, або створюють власні. Непоганим варіантом є стіл у вітальню покритий натуральним шпоном. Такий виріб має вигляд справжнього дерева та коштує дешевше. При цьому, шпоновані столи мало чим поступаються дерев’яним.

Купити стіл у вітальню

Перед тим як купити стіл у вітальню варто звернути увагу на деякі моменти. В першу чергу слід перевірити добротність стола, особливо кріплень. Не варто вибирати якісь причудливі моделі. Наші друзі якось розказували що купили ексклюзивний дорогий стіл у вітальню де ніжки імітували лапи лева. Цей стіл впав прямо під час застілля коли хтось з гостей зачепив опору “лапи лева”. Як стверджує господар – опори були прикручені непродумано. Уявіть собі ситуацію, коли відламану частину стола з червоного дерева приходиться кріпити саморізами з зовнішньої сторони бо по іншому вона не тримається. Так от, щоб уникнути таких неприємностей, краще вибирати класичні столи для вітальні де є чотири ніжки та надійне металеве кріплення.

Всі меблі>>>