Купити стіл фото та ціни
Необхідність купити стіл виникає досить часто. Де хто відкладає цю покупку надіючись з часом купити дорожчий стіл. Хтось постійно ремонтує старий, що дістався в спадок. А де хто йде в меблевий магазин та купує той на який вистачає грошей.

Які бувають столи? Як купити стіл щоб він служив довго? Які матеріали використовують для виготовлення цих меблевих виробів. На ці запитання ми відповімо в сьогоднішній публікації.

Отже, перед тим як купити стіл варто визначити його призначення. На комп’ютерному столі незручно буде обідати, так само як працювати за комп’ютером що стоїть на журнальному столі. Думаєте такого небуває? За пятнадцять років збирання меблів в різних людей, ми ще й не таке бачили.

Трохи нижче ми перечислимо які бувають столи. Володіючи цією інформацію Ви зможете купити стіл та використовувати його за призначенням.

Купити комп’ютерний стіл

Стіл може бути комп’ютерним. Сама назва говорить для чого він призначений. Досить часто це робоча зона тата, домашній кінотеатер мами та місце де роблять уроки діти. Купити комп’ютерний стіл можна в кількох варіантах виконання. Вони бувають півкруглими, хвилькою, прямими чи кутовими. Комп’ютерні столи бувають з тумбами чи шухлядами, з надставками, або без них. Кожен з цих варіантів може бути корисним, або невдалим вибором.

Читайте також:

Купити ком’пютерний стіл можна з таких матеріалів – МДф, ДСП або масив дерева. Якщо вибирати стіл для учня, то наймудрішим вибором був матеріал ДСП. Він легко реставрується, досить міцний. Столи з ДСП коштують недорого, тому його не жалко буде викинути коли дитина підросте. Комп’ютерні столи з МДФ вимагають більше доглляду та акуратного ставлення. Пошкодженний МДФ не так легко відреставрувати як ДСП. Столи з масиву є найбільш практичними та довговічними. Виконані за сучасними тнхнологіями обробки деревини, вони практично не бояться вологи чи перепадів температури. Їх не важко відремонтувати чи перефарбувати.

Купити кухонний стіл

Коли виникає потреба купити кухонний стіл, то варто звернути увагу на такі варіанти. Найдешевшим може бути – кришка ДСП, а ніжки з масиву, спеціальної нержавіючої труби, або з того ж таки ДСП. Інколи, якщо лишається кусок стільниці з неї роблять непогану кришку до стола, яку можна встановити на тіж самі деревянні чи металеві ніжки. Аи також можна купити склянний стіл. Досить нормальні ці кухонні столи виробництва польських фабрик. Про те коштують такі вироби десь в районі ста долларів. Для самих вибагливих покупців є можливість купити стіл з масиву гівеї виробництва провідних малайзійських фабрик. До речі, дубові столи виробництва прикарпатських майстрів практично нічим не відрізняються як ціною, так і якістю.

Купити розкладний стіл

Багато українських чи європейських виробників сьогодні пропонують купити розкладний стіл. Це дуже зручно як для маленьких кухонь, так і для просторих віталень де зустрічають гостей. Розкладний стіл є незамінимим коли збирається велика родина, щоб відсвяткувати якусь подію. Сучасні розкладні столи працюють на спеціальних механізмах що в деякій мірі впливає на їх високу вартість. Про те є й такі що складаються та розкладаються за старою радянською системою до якої всі звикли. Якщо купувати розкладний стіл, то перевагу краще віддати фабричному виробу. Це дасть можливість непереплачувати лишнього.