Шафи-купе фото та ціни
За останнє десятиліття шафи-купе буквально ввірвалися в моду. Сьогодні вони є обов’язковим атрибутом будь-якого помешкання. Шафа-купе може дійсно прикрасити інтер’єр, стати його родзинкою. Такі меблі підходять до будь-якого сьилю.

Шафа-купе гарно дивиться в спальні, її можна встановити у вітальні чи передпокої. Останнім часом люди все частіше замовляють шафи-купе для дитячої кімнати. І це не дивно. Адже такі меблі настільки прості та практичні, що можна сказати, встановив і забув.
Шафа-купе, як зробити правильний вибір

Шафа-купе, як правило, виготовляється з ДСП. Міняються тільки двері (фасади). Вони бувають – з фотодруком, дзеркальними, лакобель, вітраж, МДФ та іними. Найважливішим елементом в шафі-купе є розсувна система. Саме від неї залежить наскільки довго та якісно буде служити шафа.

Меблі шафи купе

Такі меблі як шафи-купе сьогодні коштують немало. А якщо робити їх на замовлення, то досить дорого. Мова йде про добротні шафи де якість на першому місці. Альтернативним варіантом можуть бути шафи-купе фабричного виробництва. Асортимент яких Ви знайдете на цій сторінці.

Такі меблі як фабричні шафи-купе виготовляються серійно. Саме це дає змогу знизити ціну на них. При цьому якість залишається на високому рівні. Фабрики замовляють фурнітуру та фасади великим оптом, а це також впливає на ціну. Єдиний недолік – це стандартні розміри. Якщо підходять – добре, а якщо ні, приходиться виготовляти на замовлення.

Сучасні шафи купе

Сучані шафи-купе відрізняються комфортом у користуванні та великим вибором фасадів. Тонкий, але надзвичайно міцний профіль забезпечує довгу та безперебійну роботу сучасної шафи-купе. Ми радимо замовляти ці меблі з розсувною системою європейських виробників. Зовні всі профіля та системи виглядають одинаково, але закордонні відрізняються від вітчизнянних в першу чергу комфортом при користуванні. Безшумні силіконові ролики, стальний чи алюмінієвий тонкий профіль, броньоване скло – це далеко на всі переваги фурнітури австрійських, польських та німецьких виробників.

Меблі>>>