Прихожа в коридор

В передпокою ми зустрічаємо гостей.  В цьому місці складається враження про наш дім в тих хто заходить в нього. Саме тому прихожа в коридор заслуговує щоб її вибору приділити більше уваги.

Не в кождому домі передпокій просторий та прямокутної форми. Саме тому прихожа в коридор відноситься до тих меблів що вимагають нестандартних розмірів. Як правило, такі меблі виготовляються на замовлення, після того як дизайнер врахує всі нюанси приміщення.

 

 меблі в коридор віваМеблі в коридор Віва

Прихожа яка гарно впишеться в будь-який сучасний передпокій. Стильні кольори. Якісна європейська фурнітура. Міцна плита від фабрики Сокме. Можливість комплектувати передпокій з модульних елементів…./ Деталі тут

 віва прихожа  корпус передпокою віва  шафа від передпокою віва

Замовити передпокій Віва

 

kongoКОНГО

Прихожа Конго. Стильна, компактна та вмістима прихожа. Конго – це контрастні модульні меблі для передпокою. Продається з тумбою для взуття з дзеркалом, або комплектом. Виготовлена з міцної ЛДСП…/Більше про передпокій Конго>>>

kongo
Конго

kongo-prihoja
Конго прихожа

kongo-tumba
Тумба Конго

ЗАМОВИТИ

Прихожі в коридор

Раніше прихожі в коридор виготовляли стандартних розмірів – 1, 2, 2.5 метра і. т.д. Звісно такі меблі немогли задовільнити всіх потреби навіть невеличкої сімї. Але це всеодно був прогрес, оскільки за часів Радянського Союзу роль прихожої в коридор відігравала вішакова дошка, або якась жалюгідна тумба з сіткою.
Прихожі в коридор стали користуватися попитом коли їх почали робити в стилі модульних систем. Модульні передпокої дали змогу підбирати найбільш підходящі меблі для передпокою. Появилися зручні тумби для взуття в різноманітних варіантах, стелажі, вузькі шафи-купе та багато різних модулів.

Читайте також:

На нашому сайті представлені прихожі в коридор на любий смак та гаманець. Вишукані передпокої від фабрики МироМарк, бюджетні прихожі БМФ, стильні системи від Гербор-Холдинг. Ми також робимо проекти та підбираємо по них фабричні прихожі, а якщо це неможливо, то виготовляємо передпокої на замовлення.

Кутові прихожі в коридор

До останніх розробок українських фабрик відносяться кутові прихожі в коридор. Такі меблеві вироби дозволяють економити багато місця, яке в іншому випадку пропадає даром. Саме шафа, яка є основним елементом кутової прихожої, досить таки вмістима.
Якщо ви вирішили купити прихожу в коридор, то впершу чергу зверніть увагу на фабричні меблі. Так вам вдастся зекономити значну суму. Фабричні передпокої мало чим поступаються тим що зроблені на замовленя, проте коштують дешевше. І справа тут зовсім не в якості. Просто фабрика сама виготовляє всі комплектуючі, або закуповує фурнітуру великим оптом, що дозволяє знизити ціну для кінцевого покупця.