Купити пенал фото та ціни
Інколи виникає необхідність купити пенал. Надіюсь що Ви шукаєте меблі, а не пенал для олівців та ручок. В іншому випадку Ви потрапили сюди помилково. Та якщо Вам знадобиться пенал для вітальні, спальні, або коридору, повертайтесь, будемо раді.

Отже, здавалося б така дрібничка як пенал. Проте деколи буває потреба його замовити. Наприклад, людина замовляла якісь меблі та не врахувала всіх розмірів. Є вільне місце та нема куди складати речі. Чому б не купити пенал?

Купити шафу-пенал

Давайте дальше будемо говорити, шафа-пенал, щоб пошукові симтеми не показували наш сайт коли люди будуть шукати пенал для школи. Ви можете, замовити будь-яку шафу-пенал та купити її на нашому сайті.

Що таке шафа-пенал. Це вузький, як правило 40 – 45 см меблевий виріб, поділений полицями та закривається одною, або двома дверцятами. Ви також можете купи пенал з шухлядами, або зі скляними фасадами.

Пенал можна купити як в комплекті гарнітуру чи модульної системи, так і окремо. Саме тому ми виділили категорію в нашому інтернет-магазині для цих елементів.

Пенали бувають двох видів – з фасадами – ДСП (дешевші), або МДФ (дорожчі). Також на замовлення виготовляються пенали з натурального дерева. Великий вибір цих виробів представлено в каталозі фабрик : Мебель-Сервіс, Гербор-Холдинг. Переглянути меблі цих компаній Ви зможете в меню зправа (виробники меблів) перейшовши за посиланням. Бажаємо Вам вибрати та купити пенал, який буде радувати Вам що най менше двадцять років.

Дивитися всі меблі>>>