Офісні меблі фото та ціни
Офіс – лице компанії, або конкретного підприємця. Саме тому, офісні меблі мають виглядати відповідно. Дякуючи українським фабрикам, сьогодні непотрібно купувати дорогі меблі для офісу, чи замовляти їх за індивідуальним проектом. Українські виробники пропонують недорогі офісні меблі, які при цьому виглядають досить таки презентабельно.

Для тих кому важливо щоб меблі в офісі виглядали вишукано та неперевершено, можемо запропонувати комплект офісних меблів від компанії МироМарк. Виготовлені з глянцевої полірованої плити, оздоблені МДф накладками та елементами натурального дерева вони вражають своєю простотою та елегантністю.

Вибираючи офісні меблі більше уваги все ж таки необхідно приділяти міцності та зносостійкості виробів. Слід памятати, що матеріал чим він простіший, тим легше піддається реставрації в разі пошкодження. Інший критерій – це зручність для працівників, тай самого господаря офісу. Відкриті стелажі з міцними потовщеними полицями, шафи для паперів та одягу, зручні столи – це далеко не всі офісні меблі, які представлені на вітрині нашого магазину.

Офісні меблі з ДСП

Багато людей насторожено відносятся до ДСП. Хоча альтернативи цьому матеріалу в меблевій галузі немає. Офісні меблі з дерево-стружкової плити можуть бути оптимальним варіантом навіть для солідної компанії. Дякуючи українським виробникам, на ринку сьогодні зустрічається ДСП різних кольорів та відтінків, а також товщини та розмірів. Дякуючи цьому виробники пропонують не тільки стильні офісні меблі, але й гарантують їх добротність та міцність.

Більш дорогим варіантом є офісні меблі з масиву. Вишукані різблені столи, класичні шафи з дуба, етажерки та інші елементи можуть дійсно прикрасити будь-яке приміщення. Якщо ви бажаєте придати своєму офісу чи кабінету солідності завдяки меблям з масиву, то ми можемо запропонувати вам виготовлення офісних меблів за індивідуальним проектом з цінних порід дерева.

Інколи в якості офісних меблів використовують невеличкі стінки. Хоча виробники позіціонують їх як меблі для вітальні, вони чудово підходять для офісів чи домашніх кабінетів. В такій стінці, як правило, є шафа для верхнього одягу, шухлядки для документації, відкриті полиці де можна демонстративно рлзкласти сертифікати чи інші речі які підереслюють досягнення фірми чи господаря кабінету.

В цьому розділі ми розглянули все що стосується корпусних офісних меблів, оскільки це вітрина де представлені саме такі вироби. М’які меблі для свого офісу ви можете підібрати на цій сторінці. Жміть!

В каталог меблів>>>