Системи модульних меблів для вітальні, офісу, передпокою…

Останнім часом все більшої популярності набувають модульні меблі. Це такі собі системи що дозволяють гармонійно в одному стилі облаштувати весь будинок чи квартиру. Дякуючи системам модульних меблів стало можливо ідеально вписувати в інтерєр продукцію вітчизняних меблевих фабрик. Адже, якщо Вам не вміщається комод шириною 80 сантиметрів, то Ви можете купити такий самий тільки трохи вузчий. Раніше, щоб таке зробити приходилось виготовляти цей виріб на замовлення, а це завжди було дорожче.

Сьогодні дуже багато людей хочуть щоб всі меблі в їхньому помешканні були одинаковими. Модульні меблі дозволяють це зробити. Наприклад, візьмемо систему відомого виробника Гербор, яка називається Каспіан. Вона містить модулі для передпокою – дзеркала, кутові шафи, вішаки, тумби для взуття та інше.

Читайте також:

Після того як Ви обмеблювали прихожу можна переходити до вітальні. В цьому випадку система модульних меблів пропонує – вітрини, шафи, пенали, стелажі, журнальні столики, тумби тв, одним словом, все необхідне для сучасної вітальної кімнати.

Дякуючи симтемі модульних меблів Каспіан можливо обмеблювати найзатишнішу кімнату в оселі – спальню. В цьому випадку на Ваш вибір представлено кілька варіантів шаф для одягу, комодів, ліжок та інших елементів спального гарнітуру.

Не обійшли увагою виробники і найменших споживачів меблевої продукції. Модульні меблі дозволяють обставити кімнату дитини в такому ж стилі як і все приміщення. Для дитячих в цій системі передбачено – різні варіанти односпальних ліжок, компютерних столів, стележів, надставок та багато іншого.

Модульні меблі для вітальні

Найбільш актуальними сьогодні є модульні меблі для вітальні. Сучасний стиль не терпить великих стінок які забивають приміщення. Крім того, в останніх сьогодні вже немає потреби. Мододь любить обставляти вітальню, так би мовити, по европейському стилю. Саме тут на допомогу приходять мистеми модульних меблів. Можна поставити шафу а одному куті, вітрини з комодом по центру стіни, а тумбу з телевізором в іншому. Це особливо гарно дивиться в сучасних кімнатах-студіях.
Дитячі модульні меблі

Найбільшою проблемою колись було підібрати меблі в дитячу. Діти швидко ростуть, а потреби їх с таким же темпом збільшуються. Відповідно кожен раз міняти меблі в дитячій у багатьох немає можливості. І знову на допомогу прийшли дитячі модульні меблі. Стало можливим докуповувати елементи одної і тої ж симтеми по мірі того, як дитина дорослішає.

Отже, модульні меблі – це чудове рішення багатьох проблем. Можливість обставити пртміщення недорогими меблями, які прикрасять інтерєр. Можливість комбінувати, створювати щось своє, оригінальне не витрачаючи при цьому зайвих коштів.