М які меблі фото та ціни
Коли діло доходить до інтер’єру вітальні, то аж ніяк не вдастся обійти стороною м’які меблі. Саме вони, дивани та крісла допомогають створити затишок у вітальній кімнаті нашого помешкання.

До м’яких меблів відносяться не тільки дивани та крісла, але вже так склалося, що коли говорять м’які меблі, то мають на увазі саме ці елементи.

Асортимент м’яких меблів сьогодні дуже великий. Більшість цієї продукції виготовляється вітчизняними виробниками. Тим не менше, м’які меблі поставляють і з країн Європи. Особливо ціняться шкірянні дивани з Голландії та Італії.

Малайзійські м’які меблі – взагалі витвори мистецтва. Виготовлені з міцної деревини, як правило, це гівея, обтянуті міцною та вишуканою матерією, інкрустовані оригінальною ручною різьбою – вони створюють в приміщенні атмосферу роскоші та неперевершеності.

М’які меблі діляться за призначенням – для спання, або для прийому гостей. За типами розкладання де задіяні сучасні механізми трансформації. Бувають звичайними, або ортопедичними. Останній варіант з’явився не так давно, та вже знайшов безліч шанувальників серед українців. Завдяки м’яким меблям з ортопедичною основою спати на диванах стало не менш комфортно ніж на ліжках.

Купити м’які меблі

Сьогодні ви можете купити м’які меблі в інтернет-магазині Меблі-Смерічка. Ми поставляємо продукцію фабрики Мебель-Сервіс. Цей український виробник виготовляє м’які меблі де співідношення ціна/якість заслуговує найвищої оцінки. Окрім фабричних меблів ми виготовляємо дивани за індивідуальним замовленням. Правда, коштують вони трохи дорожче, оскільки зробити по такій ціні що робить велика фабрика зі своїми потужностями, просто неможливо. Тим не менше, деколи людям потрібні нестандартні м’які меблі, тому приходиться робити їх на замовлення.
Виробники м’яких меблів

В Ураїні є багато виробників м’яких меблів. Найбільший з них, як вже говорилося вище, – це фабрика МебельСервіс. Та крім фабрик існує багато, так би мовити, підпільних цехів, де якість також є непоганує. Правда в більшості таких виробників м’яких меблів вибір обмежений. Тільки на Івано-Франківщині працює з десяток добрих майстрів, про яких можна сказати – виробники м’яких меблів з досвідом.

Читайте також:

Де купити м’які меблі це звичайно Ваша справа. Та диван це не шафа де одразу видно всі недоліки. Під дорогою чи навіть звичайною тканиною можна сховати все що завгодно. Є такі виробники що так і поступають використовуючи дешеву начинку – неякісні блоки, поролон, войлок і. т .п. Та навіть якщо дешевий тонкий пружинний блок обгорнути дорогою матерією, то дуже скоро він зіпсує її. Виробникам це звичайно вигідно, бо можна дорого продавати кота в мішку. Та для покупців це гроші на вітер. Саме тому перед тим як купити м’які меблі варто поцікавитися репутацією продавця.