Меблі з дерева фабричні та на замовлення
Неперевершено виглядають в інтер’єрі сучасного приміщення меблі з дерева. Природні, наповнені позитивною енергетикою прикарпатських лісів, вони зачаровують, притягують погляд, радують серце. В руках українських майстрів звичайна масивна дошка перетворюється на витвір мистецтва.

Меблі з дерева завжди користувалися попитом. В плані міцності та довговічності з деревиною неможе зрівнятися ні один матеріал. Їх передають з покоління в покоління, бережуть як сімейну реліквію, деревяними меблями захоплюються гості, та й самі мешканці будинку чи квартири.

Чому меблі з дерева стають сьогодні такими популярними? Сучасна меблева індустрія використовує матеріали що імітують будь-яку деревину. Про те намалювати структуру справжнього дерева, так як це зробила природа неможе ні одна програма. Навіть людина, яка не дуже розбирається в породах деревини одразу відчує що перед нею стоїть натуральний виріб. Тому що навіть під слоями лаку заховане живе дерево, що наповнює своєю енергією приміщення.
Меблі з натурального дерева

Меблі з натурального дерева завжди коштували дорого. Особливо в наш час, коли деревини стає менше. Саме тому деяким українським фабрикам прийшлось розробляти систему яка б дозволила виготовляти меблі з натурального дерева конвеєрним методом. Завдяки технології зрощування, можна сказати, відходів деревини вдалося знизити ціни та зробити меблі з дерева доступними для всіх. Така технолонія, по-перше – дозволила знизити ціну, по-друге – скоротила цикл обробки деревини та забезпечила стійкість виробів до зовнішніх факторів.

Читайте також:

Виготовлення меблів з дерева

Все ж таки виготовлення меблів з дерева в промислових маштабах задача для багатьох непосильна. Є багато приватних майстрів, особливо на Прикарпатті що виготовляють меблі з дерева вищого гатунку. Правда, ціни там тримаються в американських грошах. Незважаючи на захмарні ціни на спальні – 40-60 тисяч гривень, на них є попит круглий рік.

Купити меблі з дерева

Сьогодні купити меблі з дерева можуть навіть люди з середнім достатком. Якщо двоспальне ліжко з масиву дуба коштує у приватного майстра в середньому 300 доларів, то такий же виріб фабричного виробництва обійдется покупцям в 3000 гривень. Правда в фабричних меблях не буде ручної різьби та якихось ексклюзивних дизайнів, та все ж таки, це буде той самий дуб. Таких речей сьогодні багато. Фабрики виготовляють цілі спальні гарнітури, дитячі, вітрини до вітальні та інші меблі.

В нашому інтернет-магазині ви можете купити меблі з дерева по досить демократичних цінах. Окрім дубових меблів ми продаємо вироби з бука, модрини та інших хвойних дерев, які коштують набагато дешевше. Перегляньте наш каталог та виберіть свої меблі з натурального дерева, які довго будуть радувати вас та ваших близьких природною красою.