Меблі на замовлення – втілюйте найсміливіші рішення

Виготовити меблі на замовлення завжди було трохи дорожче ніж замовити фабричні. Про те замовник отримував досить таки значимі переваги. Про них ми розкажемо в цій публікації.

Якщо Ви вирішили робити меблі на замовлення, то в першу чергу отримаєте можливість дати волю фантазії. Зробити те, що хочется особисто Вам. В іншому випадку доведеться купувати, те що спроектували фабричні дизайнери. Добре коли їх смаки співпадають з Вашими. А якщо ні ?

Меблі на замовлення дозволяють зробити трохи більший, або менший, одним словом, нестандартний виріб. Ідеально, щоб небуло ні міліметра зазору підігнати кухню, прихожу, шафу-купе, чи будь-який інший елемент меблів.

Крім цього, меблі на замовлення дозволять поставити якісну фурнітуру. Від цього впершу чергу залежить комфорт замовника. Можна встановити самодотягоючі завіси, такі ж направляючі повного висуву, інші механізми-трансформери, що недоступні в фабричних меблях.

Також можна вибирати серед безлічі варіантів зовнішній вигляд своїх меблів. Великий асортимент фасадів різноманітних кольорів та відтінків. Можна встановити дизайнерські ручки, які найбільш до душі. Вмонтувати декоративну підсвітку. Все це зробить Ваші меблі унікальними та неперевершеними.

Меблі з дерева на замовлення

Окремо хочеться сказазати про меблі з дерева на замовлення. Безперечно, з масиву дуба, бука чи іншої деревини можуть вийти прекрасні ексклюзивні меблі. Особливо, якщо це дерево опиниться в руках доброго майстра. Та тут важливо знати декілька нюансів. Деревина не терпить поспіху, тому якщо Вас піджимають сроки, то краще не замовляйте меблі з натурального дерева. Також необхідно звертати увагу на те, що ручна різьба по дереву, справа досить клопітка. Тому в залежності від складності візерунка, деколи потрібно почекати. Ви можете переглянути меблі зроблені на замовлення нашими майстрами за цим посиланням. Жміть Якщо Вам щось сподобається, зателефонуйте нам і ми детально все розкажемо про ці вироби.

Меблі на замовлення Івано-Франківськ

Наш виробничий склад знаходиться в місті Івано-Франківськ. Тому жителі цього міста можуть придбати меблі на замовлення з доставкою та монтажем. В основному ми працюємо на Прикарпатті. Та були випадки, що приходилось виготовляти меблі на замовлення та відправляти їх в Дніпропетровськ, Херсон, Суми та в інші міста. Тому неможемо сказати що ми прив’язані до одного міста. Перегляньте галерею наших робіт в цьому розділі. Якщо Вам щось сподобається, або Ви захочете замовити меблі за іншим проектом, зв’вяжітся з нами і отримайте повну консультацію. Всі наші контакти можна переглянути тут.