Дитячі ліжечка
Для дітей здоровий сон має дуже велике значення. Саме тому дитячі ліжечка користуються сьогодні попитом. Для того щоб ваш малюк добре відпочивав в ночі, його спальне місце повинно бути максимально комфортним. Цього можна добитися, якщо розумно підійти до вибору дитячого ліжечка.

 дитяче ліжечкоДитяче ліжко Твінс 1

Якщо говорити про дитячі ліжечка то Твінс 1 займає досить високе місце в рейтингу популярності. Оригінальні форми які за звичай подобаються діткам. Нейтральні кольори. Варіанти для хлопців та дівчат. Укомплектоване двома шухлядками. Детальніше…

Твінс кароліна лосось

Ліжко твінс синє

Ліжко Твінс ламелі

Замовити

Багато українських виробників приділяють достатньо уваги меблям для дітей. Тому дитячі ліжечка, як правило, виготовляють з добротних матеріалів. Переважно ліжка для дітей роблять з яскравого МДФ, або масиву.

Сьогодні на ринку зустрічаються дитячі ліжечка у вигляді машин – грузових чи гонок, кораблів, літаків і т.п. Для дівчаток є дитячі ліжечка в вигляді замків, якихось казкових споруд де вони можуть почувати себе справжніми принцесами.

Досить часто ліжка для дітей виготовляють з ДСП класу Е-1. Матеріал обклеюють аракалом, чи наносять зображення завдяки технолонії фотодрук. Крім цього ДСП може бути пофарбовано однотонно стійким лакофарбовим покриттям.

Досить часто, особливо польські виробники, виготовляють дитячі ліжечка з міцного пластику. Такий матеріал дозволяє придавати виробу будь-які форми. Наприклад ліжко-машинка виглядає як справжній автомобіль. Мебельний пластик є абсолютно безпечний для здоров’я дитини. До того ж він стійкий до вигорання та механічного пошкодження.

Дитячі ліжечка фото

Пропонуємо Вам переглянути наш каталог. Дитячі ліжечка фото яких з’явилося на ваших моніторах – це перлини колекцій провідних українських фабрик. В нас ви знайдете яскраві ліжка для малечі, більш строгі, однотонні вироби для підлітків. Дитячі ліжечка, які Ви бачите на фото – це перевірені часом моделі. Більшість з них розрахована на ортопедичний чи на блочний матрац. Для  сім ї де є двоє діток чудовим варіантом буде двоярусне дитяче ліжечко. Як правило такі вироби додатково обладнані глибокими висувними шухлядами для зберігання дитячих іграшок, або інших речей.
Дитячі ліжечка від 3 років

На даний час ми пропонуємо вам дитячі ліжечка для діток від 3 років. Це саме той вік коли дітками вже час вчитися спати без колиски. Для менших дітей товарів у нас поки що немає. Та в найближчому майбутньому ви обов’язково зможете замовити їх в нашому інтернет-магазині.

в каталог меблів>>>