Кухонні меблі для Вас

Кухня – це та кімната де кожна родина проводить багато часу. Саме тому більшість людей вибирає кухонні меблі досить прискіпливо. Адже такі предмети сьогодні служать не просто ящиками для зберігання посуду, а можуть стати основною прикрасою інтерєру. Перед тим як вибрати кухонні меблі, купити фабричні чи замовити за індивідуальним проектом, слід звернути увагу на кілька моментів.

 Сторінки  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 sofiya-prestijСОФІЯ ПРЕСТИЖ

Модульна кухня Софія Престиж. Виробник – львівська фабрика СОКМЕ. Корпус виготовлений з міцного ЛДСП. Фасади – глянцевий МДФ. Комбіновані фасади. В даному випадку представлений варіант фасадів – шоколад/капучіно…/Більше про кухню Софія Престиж>>>

sofiya-prestij
Софія престиж

sofiya-prestij-sokme
Софія престиж сокме

sofiya-sokme-korpus
Кухня софія

ЗАМОВИТИ

гамма лаковані фасади Кухня Гамма

Кухонний гарнітур Гамма з лакованими МДФ фасадами. В даному випадку представлена кухня Гамма в кольорах: низ – шоколад; верх – червоний. Цей комплект кухонних меблів виготовлено з плити ДСП (18мм).  Фасади – глянцева плита МДФ. Кухня Гамма відрізняється – якісною фурнітурою – металеві міцні ручки, газові фіксатори, телескопічні направляючі повного висуву/Більше про кухонні меблі Гамма >>>

кухня гамма
Гамма

гамма корпус
Гамма корпус

гамма лак
Гамма лак

Замовити

 

 Сторінки  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10

Кухонні меблі фото

Сторінка на якій Ви зараз знаходитися це каталог кухонь. Всі кухонні меблі фото яких ви бачити перед собою є гарнітурами виробництва українських меблевих фабрик. Більшість з них є модульними. До речі, наші дизайнери допоможуть вам підібрати кухню з модулів в онлайн режимі або по факту на місці призначення. Таким чином ви отримаєте кухонні меблі значно дешевше ніж аналогічні що зроблені на замовлення.

Кухонні меблі Івано-Франківськ


Ми продаємо меблеву продукцію різних фабрик, а також виготовляємо меблеві вироби на замовлення. Кухонні меблі в Івано-Франківськ поставляються нашим транспортом. В інші населені пункти України доставка здійснюється за допомогою курєрських служб. Для жителів Івано-Франківська діє послуга “виїзд дизайнера до дому”. Такий підхід дозволяє максимально точно врахувати всі погрішності приміщення – градус кута і т. п. Це в свою чергу дає можливість швидко виконати замовлення. Виготовлення кухонних меблів для жителів інших міст можливе за погодженим проектом який ми відправляємо на електронну адресу. Ви також можете переслати нам Ваш варіант проекту кухонних меблів.

Купити кухонні меблі

Зараз ми розкажемо, як обітцяли в самому початку статті, на що звертати увагу перед тим як купити кухонні меблі. Впершу чергу необхідно дивитися на матеріал з якого зроблена кухня. Як правило є два основних варіанта меблевих фасадів що являються лицем кухонного гарнітура. Це ДСП та МДф. Інші фасади – шпон, натуральне дерево, профільні дверцята та інше, зустрічаються не так часто. Якщо обирати між ДСП та МДФ, то краще ніж дешевий МДф взяти дорожчу ДСП.

Читайте також:

Важливим елементом в кухонному гарнітурі є стільниця. Вибираючи кухонні меблі слід приділити цій частині достатньо уваги. Деякі виробники пропонують стільницю для кожної тумбочки окремо. Це не найкращий варіант, тому якщо можливо, його слід уникати. Найкращим вибором буде суцільна стільниця куди потім можна буде вмонтувати врізну мийку та варочну поверхню.

Сучасні модульні кухонні меблі продаються по частинах. Тобто, якщо не вистачає грошей можна замовити спочатку тумбочки без фасадів, потім стільницю, а пізніше фасади. Останнього разу молода сімя з Івано-Франківська саме так і зробила. За той час поки люди збирали гроші на фасади їм прийшла ідея скомбінувати кухню. Низ зробили з темними фасадами (шоколад) верх зі світлих в кольорі (капучіно). Вийшло досить ефектно.

Замовляючи кухонні меблі слід пам ятати, шо фарбований МДФ-фасад можна відреставрувати, точніше перефарбувати. Плівковий МДФ боїться високих температур та вологи. Фасади ДСП поміняти найдешевше. Саме тому їх часто купують для квартирантів. Більш детально про різні типи фасадів до кухонних меблів ми розкажемо в наших наступних публікаціях.