Кутові шафи фото та ціни

Не так давно з’вилися в продажі кутові шафи. Про те ці вироби вже встигли зарекомендувати себе як практичні та вмістимі меблі. Кутові шафи незамінимі в маленьких коридорах, просторих спальнях та навіть в дитячих. Саме вони дозволяють розумно використати місце, яке в іншому випадку пропадає даром.

Кутові шафи бувають різних розмірів та модифікацій. Але, як правило, обидва кути роблять рівними. Вони можуть виготовлятися з фасадами ДСП, МДф чи комбінаціями цих матеріалів. Кутові шафи для спальні чи коридору деколи комплектуються дзеркалами. В більшості випадків такі шафи роблять з трубою під вішаки та з полицями для складання одягу. Можуть бути з одними або двома дверцятами.

Які проблеми можуть виникнути з кутовими шафами

Перед тим як купити таку шафу варто перевірити чи стіна на яку ви збираєтесь її ставити має прямий кут. В іншому випадку, якщо градус кута стіни буде відрізнятися, то між шафою та стіною утворяться негарні зазори. Краще вибирати ті кутові шафи, які розміщені на ніжках. Вони краще пристають до стіни обходячи плінтус. Але варто бути обережним під час пересування або піднімання такої шафи. Тому що ніжки легко відламуються від ваги.

інші меблі>>>