Столи комп ютерні фото та ціни

Комп’ютерні столи – це елементи меблів які в наш час необхідні як в дома, так і в офісі. І хоча стаціонарні ПК частково витіснили ноутбуки та планшети, обійтись без комп’ютерного стола дуже важко. Неможливо уявити собі офіс де працівники сидять з ноутбуками на колінах. Для якоїсь більш-менш серйозної роботи в дома також необхідний ПК, а для цього пртстрою відповідно – комп’ютерний стіл.

 стіл крослайн 1200Крослайн 1200

Якщо говорити про зручні комп ютерні столи, то модуль системи Крослайн неможливо обійти стороною. Це компактний та вмістимий письмово-комп ютерний стіл для дитини – школяра, або підлітка. Якісні матеріали та функціональна фурнітура…/Деталініше

 стіл крослайн крослайн стіл крослайн

Замовити стіл Крослайн 1200

Сьогодні на меблевому ринку України представлені комп’ютерні столи різноманітних форм та конфігурацій. Кутові, прямі, з надставкою та без. Вони бувають з шухлядками або з дверцятами, комбінованими, одно або дво тумбовими.

Комп’ютерні столи виготовляють з різних матеріалів. Найчастіше використовується ДСП. Кращий варіант – корпус з дерево-стружкової плити, а фасади та кришка МДФ. Більш дорого виглядають комп’ютерні столи з масиву, або альтернативний варіант – покриті натуральнии шпоном.

Комп’ютерні столи фото

Комп’ютерні столи фото яких Ви бачите на екрані свого пристрою представлені відомими українськими фабриками. А саме: Мебель-Сервіс (Радехів), Сокме (Жвирка), Гербор (Володимир-Волинський) та інші. На фото представлені комп’ютерні столи в різноманітних стилях. Саме тому Ви легко зможете підібрати щось для свого інтер’єру. Крім цього, ми виготовляємо комп’ютерні столи на замофлення. Фото наших робіт можна переглянути перейшовши за цим посиланням. жміть

Комп ютерні столи Львів

Найбільш популярними в Україні є комп’ютерні столи, які пропонує місто Львів. Саме так в народі називають вироби львівських фабрик про які згадувалось вище. В каталозі цих виробників представлені вироби на будь-який смак. Які до речі, нічим не поступаються дорогим європейським аналогам.

Львіські фабрики пропонують як бюджетні моделі комп’ютерних столів, так і дорогі вишукані вироби. На ціну впершу чергу впливає фурнітура, яка й забезпечує комфорт у користуванні. Неможна сказати що недорогі комп’ютерні столи чимось гірші. Просто для них використані простіші завіси, направляючі, ручки і т. д.