Комод  фото та ціни

Комод – це такий зручний елемент меблів, що напевно є в каждому домі. Комод може бути пеленальним, дитячим, підлітковим. Може бути розміщеним в спальні, вітальні, прихожій, дитячій чи навіть в кабінеті. Без комода важко обійтися. Особливо тим хто до нього привик.

 купити комодКомод Соната 3ш

Комод Соната – це один з бюджетних варіантів меблів від львівської фабрики. Незважаючи на невисоку ціну, виготовлений з добротних матеріалі. Виробник використав практичну перевірену часом фурнітуру. Після модернізації комод Соната продається…/Детальніше

 комод соната від мебель сервіс  корпус комоду соната  комод соната вільха

Замовити комод Соната

 

 komod-valensiya-5hКОМОД ВАЛЕНСІЯ 5Ш

Комод Валенсія. Один з елементів модульної системи Валенсія від фабрики Мебель-Сервіс. Ця модульна система дозволяє скомплектувати дитячу, або кабінет з великої кількості елементів. Комод Валенсія відрізняється потовщеною кришкою та стильними металевими ручками…/Більше про комод Валенсія 5ш>>>

komod-valensiya-5h
Валенсія 5ш

komod-valensiya-klen
Комод Валенсія

komod-valensiya-korpus
Корпус

ЗАМОВИТИ

Комод – невеликий та вмістимий

Навіть невеликий комод може вмістити багато речей. Це особливо актуально в сім’ї де є діти. Досить часто комод може служити тумбою під телевізор, або навіть туалетним столиком. Та для того щоб комод служив довго, для початку варто визначичися з якою метою він використовуватиметься. Наприклад, якщо ціль використовувати комод як тумбу тв, то варто вибирати виріб з потовщеною кришкою, або спеціальними перемичками. Для комодів що служитимуть туалетними столиками, характерна вузька верхня шухлядка для косметики та дзеркало над ним.
Як правило, коли говорять про комод, то мають на увазі тумбу з трьома, або чотирьма шухлядами. Та сучасні виробники меблів виготовляють найрізноманітніші моделі. Це може бути комбінований комод з дверцятами та шухлядками. При цьому шухлядки можуть бути різної глибини та ширини. Дуже практичними є комоди з серії 5ш. В таких виробах є дві маленькі верхні шухляди та три великі що йдуть після них.

Перед тим як купити комод варто знати з чого він зроблений. Практично всі комоди виготовляються по такому принципу – корпус ДСП, а фасади можуть бути з більш дорожчих матеріалів. Як правило, фасади бувають ДСП, МДФ, массив, рамка, скло і.т.п.

Якісний комод

Найбільш якісним рахується комод з масиву дерева. В таких виробах дуже часто з дерева зроблено як корпус, так і фасади. Таким комодам характерний класичний стиль. Інколи їх спеціально роблять під старовину. Комод з масиву не тільки міцний, але й екологічно чистий.

Як вибрати комод

Вибираючи комод варто звернути увагу на фурнітуру. Як і у всіх корпусних меблях основна фурнітура тут направляючі, завіси та ручки. Насправді не так важливо які направляючі чи завіси в комоді, головне, щоб все закривалося та відкривалося легко, нічого незачіпаючи при цьому. Що до ручок, то тут важливо щоб вони були з міцного матеріалу. Надійними рахуються ті ручки, що кріпляться двома болтами.
Комод можна купити фабричного виробництва, або замовити його необхідних розмірів та дизайну. Правда фабрики пропонують такий великий вибір комодів, що необхідність робити його на замовлення переважно відпадає. В нашому інтернет-магазині Ви можете вибрати комод з великої кількості пропозицій. Ми продаємо комоди відомих українських та європейських фабрик.  Постійно поповнюємо асортимент нашого магазину новими цікавими моделями.