Дзеркало для спальні, вітальні, дитячої чи передпокою

Дзеркало – необхідна річ в кожній оселі. Раніше дзеркала для кімнати продавалися, як правило, у вигляді трюмо, або кріпилися з внутрішньої сторони дверцят шафи. Сьогодні, можна купити дзеркало, будь-якої форми та конструкції. Такі, що їх не соромно повісити на стіну, десь на видному місці.

На нашому сайті Ви знайдете дзеркала провідних українських та європейських меблевих Фабрик. Сучасні виробники продають їх окремо від туалеток чи комодів, з якими дзеркало, за звичай, йде одним комплектом.

Найпопулярнішими є кілька варіантів дзеркал

  • Дзеркало в рамці. В такому варіанті звичайне, або з фацетною обробкою країв дзеркало, вставляється в рамку з МДФ профіля. В деяких моделях можливе підсиленя задньої сторони стінкою ДВП, або ХДФ.
  • Дзеркало може клеїтись на основу. Як правило, для економії, дзеркала клеють до основи ДСП. Вже потім, взалежності від моделі, до ДСП прикручують планки з більш дорогого матеріалу, наприклад, МДФ.
  • Ще один варіант – дзеркало прикручується ззаді до МДФ основи де вирізаний необхідний візерунок. Таким чином може вийти дзеркало в вигляді півкруга чи квітки, хоча ззаді воно буде прямокутним чи квадратним.

Окремої уваги заслуговують ті дзеркала, що клеються до основи. Особливо прямі без планок (стиль модерн). Важливо, щоб воно кріпилося не тільки на двосторонню стрічку яка є в комплектації, а, наприклад, на силікон, рідкі цв яхи, або щось подібне.

Всі дзеркала вішаються на стіну. Частіше на два дюбеля. Хоча є такі моделі де передбачено тільки одне вухо для кріплення. Деякі виробники дають в комплекті спеціальні кронштейни. Але найчастіше дзеркала вішаються на стальні вуха, які прикручуються до основи.

Меблеві фабрики в комплекті з фурнітурою дюбеля не дають. В обов язки збиральника не входить свердлити стіни та вішати дзеркала. Тобто, якщо Ви купуєте дзеркало, це означає що Вам його доставлять та зберуть, якщо потрібно, але встановлювати на стіну не будуть.

Меблі каталог>>>