Дитячі меблі

Батьки завжди вибирають для дітей все найкраще і дитячі меблі не виняток. Саме тому виробники стараються виготовляти меблі для дітей з якісних, добротних та екологічно чистих матеріалів. Дитячі меблі впливають як на фізичний, так і на психологічний розвиток малюків. Саме тому тут важливо все – кольори, малюнки, форми і т.п.

 Сторінки  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10

 

 дитячі меблі капсКапс

Дитячі меблі Капс. Виробництво фабрики Гербор. Практична дитяча кімната виготовлена в сучасних приємних кольорах. Закривається фасадами зі вставками – синій, розовий. Відноситься до великої модульної системи з якої можна комбінувати різні варіанти…./Детальніше

 капс гербор холдинг  капс корпус дитяча  капс кут

Замовити

 

 dendiДЕНДІ

Дитяча Денді. Стильна та недорога дитяча кімната. Комплект меблів для дитячої кімнати куди входить – стінка, два комоди та односпальне дитяче ліжечко. Ці меблі виготовлені з ДСП. Три кольорові рішення дозволяють підібрати дитячу як для хлопчика, так і для дівчинки…/ Більше про дитячу Денді>>>

stinka-dendi-cervona
Вітальня Денді

stinka-dendi-sunya
Денді синя

komod-dendi
Комод

ЗАМОВИТИ

 

 Сторінки  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10

Дитячі меблі фото

Дитячі меблі фото яких ви бачите на екрані свого пристрою зібрані від усіх відомих українських та польських фабрик. В цей каталог ввійшли тільки найкращі моделі, що прийшлися до вподоби діткам та їх батькам. Ці вироби успішно продаються не один рік.

В нашому каталозі представлені меблі як для самих маленьких, так і для дітей підліткового віку. Ви маєте змогу придбати дитячі меблі у вигляді стінки з компютерним столом та книжковими шафами. Якщо стандартні меблі вам не підходять, то Ви можете вибрати щось з елементів модульних систем.

Дивіться також:

Окремо продаються комоди, ліжка, шафи та інші елементи. До того ж у нас постійно працює дві бригади, які виготовляють меблі на замовлення. Якщо фабричні дитячі меблі по якихось причинах Вас не влаштують – ми зможемо зробити для вас виріб за індивідуальним замовленням.

Купити дитячі меблі

Отже, саме головне на що потрібно звертати увагу перед тим як купити дитячі меблі це те наскільки екологічно чисті матеріали використовувалися при виробництві. Як правило, виробники що дорожать своєю репутацією використовують ДСП Е-1. Така плита не містить шкідливого формальдегіду. ЇЇ міцність забезпечують природні матеріали парафін або лігнін. Така плита нічим не поступається звичайній ДСП, але є абсолютно безпечною для здоровя.


Важливо аби дитячі меблі виконували якусь розвиваючу роль для дитини. Наприклад, уманська фабрика Світ Меблів в минулому році випустила нову лінійку меблів для дітей – Мульті. Серед них є пропозиція Мульті алфавіт, що дозволяє малюкам вивчати абетку. Інші варіанти з цієї серії теж подобаються діткам. Мульті гонки полюбляють хлопчики, а Мульті фея – дівчатка.

Вибараючи дитячі меблі бажано зупинитись на тих виробах де немає гострих кутів, всі елементи на торцях закриті кромкою ПВХ. Постійною проблемою таких виробів є те що дітки граючись відламують ручки. Тому цей елемент фурнітури повинен кріпитися надійно. Також важливо прослідкувати за тим щоб після закінчення зборки всі видимі головки шурупів та саморізів були закриті спеціальними шапочками. Це не дасть дітям граючись розкручувати шурупи і тим самим послаблювати меблі.