Дитячі дивани фото та ціни

Сьогодні досить швидкими темпами в моду входять дитячі дивани. Практичні, компактні, зручні для спання, вони впевнено витісняють з ринку ліжка для дітей. Виробники постійно створюють нові моделі дитячих диванів, модернізують старі, одним словом, роблять все можливе для покращення цих меблевих виробів.

Дитячі дивани бувають різними, як по зовнішньому вигляду, так і по типу розкладання. Незважаючи на те що бувають досить складні механізми розкладання, для дитини актуальним буде варіант – чим простіше, тим краще. Наприклад, дитячий диван з механізмом розкладання євро книжка, або коли передня частина викочується, а задня спинка стає на її місце. Таким чином утворюється місце для спання.

На чому спати ме дитина звичайно ж вирішувати батькам. Якщо порівняти ліжечка та дитячі дивани, то можна сказати наступне:

  • Ліжко рахується більш зручним для дитини. Це зумовлено тим, що є можливість використовувати ортопедичний матрац. Насправді сьогодні це не так важливо, оскільки виробники пропонують ортопедичні дитячі дивани, які нічим не поступаються матрацам.
  • Диванчик для дитини явно звйматиме менше місця, оскільки він складається. В нішах під м’якою частиною можна зберігати постільну білизну. Так вона завжди буде під рукою.
  • При виробництві дитячих диванів, як правило використовують більш екологічно чисті матеріали. В той же час ліжечка зроблені з ДСП, або МДф, що в деяких випадках, при використанні дешевої сировини, може бути шкідливим для здоров’я.

Дитячі дивани ціни

Якщо ви напишете в пошуковій системі фразу – дитячі дивани ціни, то перед вами відкриється безліч сайтів де продають ці вироби. В дебільшому ціна на них залежить від того, наскільки відомий виробник. Ми не рекомендуємо купувати дорогі дивани для дітей. Оскільки діти дорослішають і в підлітковому віці вже напевно не захотять спати на дивані-ведмедику чи машинці. Саме тому ми вибрали постачальника, який виготовляє ці вироби в великих об’ємах, що дає змогу продавати дивани для дітей трохи дешевше. Про нього розкажемо нижче.

Дитячі дивани львів

Більшість старається знайти дитячий диван, який виготовляє Львів. Місто Лева славиться м’якими меблями і дитячі дивани не виняток. Одним з найбільш відомих львівських виробників меблів є компанія з багаторічним досвідом – Мебель Сервіс. Саме цей виробник пропонує дивани для дітей з серії юніор, малютка і т.п. Переглянути фото цих виробів та замовити їх ви можете в каталозі, або за цим посиланням – дитячі дивани.