Меблі. Каталог магазину “Меблі-Смерічка”

Меблі – необхідна для кожної людини річ. Сьогодні стінки, спальні, передпокої служать не просто для того щоб заховати речі від постороннього погляду. Меблі можуть відігравати роль родзинки в інтер єрі приміщення. Такі речі підкреслюють статус своїх господарів, їх смак та розуміння сучасних тенденцій в питанні облаштування приміщень. Меблі бувають корпусними та мякими, каркасними та безкаркасними. Сьогодні їх виготовляють в стилях – класика, модерн, хай-тек, змішаних стилях і т. п.

 

       
       
       
     
       

 

 

                        кухонні кутки

 

Меблі на замовлення>>> Модульні меблі>>> М які меблі>>> Меблі з дерева>>> Купити туалетний столик>>> Купити стіл>>> Тумби під телевізор>>> Шафи>>> Купити ліжко>>> Дитячі ліжечка>>> Дитячі дивани>>> Купити пенал>>> Дзеркала>>> Стелажі>>> Тумби приліжкові>>> Тумби для взуття>>> Купити журнальний столик>>> Компютерні столи>>> Офісні меблі>>> Столові столи>>> Шафи-купе>>> Кутові шафи>>>

Як вибрати меблі

Дійсно, це питання досить актуальне. Адже відкривши каталог будь-якого меблевого інтернет-магазину ми опиняємося в світі меблів де розміщені найрізноманітніші моделі, які діляться на стилі, кольори, відтінки, діляться за призначенням, наприклад, дивани для спання, або мякі меблі для гостей. Зробити вибір нелегко, адже меблі це така річ яка купується не декілька років. І чим більше картинок людина переглядає, тим важче їй вибрати.

Багато стилістів рекомендують – перед тим як купити меблі варто визначитися впершу чергу з цілями. Для великої родини, що живе в одно чи двокімнатні квартирі сучасна стінка в стилі мінімалізм навряд чи буде найкращим вибором. Така стінка хоч і дивиться стильно, не є практичною в даному випадку, оскільки в ній немає місця для зберігання необхідної кількості одягу та інших речей. В той же час велика стінка в класичному стилі не впишеться в інтерєр кімнати де стіни пофарбовані в яскраві кольори та оздоблені декоративним камінням.

Основні характеристики меблів

Отже, перед тим як купити меблі важливо звернути увагу на те, з якого матеріалу вони виготовлені. Як правило, це ДСП. Навіть коли кажуть “меблі з масиву” мається на увазі те що з масиву дерева виготовлені тільки фасади, а корпус зроблений з того ж таки ДСП. Такий матеріал ділиться на класи та сорта, але більш детально ми розглянемо це питання в інших публікаціях. Головне – це товщина ДСП. Вона буває 16, 18 та 22 мм, в деяких випадках може бути і 32 мм. Ясно що чим товстіший матеріал, тим краще, але це суттєво впливає на вартість виробу. Саме тому багато виробників комбінує ДСП, підсилюючи таким чином місця де буде найбільше навантаження. Такий варіант є вигідним.

Меблева фурнітура

Це також досить важливе питання. Адже від фурнітури залежить наскільки довго меблі служитимуть, та те, як вони будуть виглядати. Багато людей сьогодні шукає меблі де, наприклад, шухлядки працюють на телескопічних направляючих. Насправді, це немає такого значення, а популярність цих направляючих швидше зумовлена рекламними кампаніями виробників, які постійно змагаються за клієнта. В дійсності телескопічні направляючі повного висуву, будуть добре працювати тільки в тому випадку якщо виробником збережені ідеальні розміри, як то кажуть, до мілліметра. Звичайні роликові напрвляючі мало чим їм поступаються, а в деяких випадках навіть мають переваги.

Єдине на що варто звернути увагу – це завіси. Не так важливо якого вони розміру, як правильність їх розташування. Наприклад, якщо виробник використовує, так звані, маленькі завіси, то їх повинно бути хоча б по чотири штуки на дверці від шафи. Якщо завіси великі (діаметр 35 мм), то їх достатньо в кількості трьох штук. Завіси бувають звичайними, та з відбійними механізмом (самодотягуючі). Певна річ, останніми користуватися набагато комфортніше, але за такі переваги прийдеться доплати, оскільки коштують вони не дешево. Як правило, такі завіси використовуються коли роблять меблі на замовлення. Виробники позиціонують їх такими що служать довше. Про те як показує практика, єдина відмінність це комфорт при користуванні. В плані сроків служби різниці немає.

Ми поверхнево розглянули деякі нюанси на які варто звернути увагу перед тим як купити меблі. Звичайно є набагато більше моментів. В наших публікаціях ми будемо детально розбирати їх усіх. Залишайтесь з нами. Читайте наші свіжі статті в розділі Блог магазину. Там ви знайдете детальні описи та характеристики кожної моделі меблів. Слідкуйте за нашими новинами і Ви завжди зможете зробити правильний вибір, якщо захочете придбати меблі.