Вибираєм холодильник правильно 
Вибирати холодильник, як і будь-яку іншу побутову техніку, слід ретельно. Якісний холодильник може служити вам без несправностей довгі роки. Але це за умови дбайливого за ним догляду, звичайно ж. Спершу треба визначити бажаний розмір рифрежиратора і замислитися над місцем його розташування на кухні. Також слід врахувати специфіку навколишнього простору. Важливо, щоб холодильник, якщо у нього відкриті дверці, не заважав виходити з кухні або підійти до столу, наприклад. Ще важливо продумати заздалегідь: які додаткові функції ви бажаєте щоб були у холодильника.

холодильники

За розміром холодильники бувають:
• однокамерні
• двокамерні
• трикамерні
• морозильники «Side – by – Side»

Вибрати холодильник в каталозі нашого магазину >>>

Однокамерні «домашні камери холоду», як правило, мають невеликого розміру морозильну камеру, розташовану зверху. Тип холодильника з двома камерами має і холодильну, і морозильні камери. Трикамерні холодильники мають (окрім морозильної і холодильної камери) ще й камеру у якій невелика плюсова температура. Вона дозволяє зберігати продукти, шо можуть швидко зіпсуватися, не заморожуючи їх. Холодильники «Side – by – Side» мають містку морозилку шириною до 1 метра! Це найкращий варіант для дружної, великої сім’ї. Окрім підбору правильного розміру холодильника, важливо також вибрати «домашній льодовик» потрібного об’єму, тобто співвідношення місткості холодильної камери і морозилки. Якщо ви плануєте зберігати досить великі об’єми замороженої їжі, то краще придбавати холодильник з місткою морозилкою. Хоча іноді люди, у таких випадках, віддають перевагу окремим морозильникам. Крім того, важливо звернути свою увагу на місце розташування морозильної камери: вгорі або внизу. Як правило, розташування внизу для багатьох людей зручніше.

Розморожування

При функціонуванні системи охолодження в холодильнику утворюється лід або сніговий наліт. Щоб усунути цю проблему існують такі методи:
• ручна розморозка
• автоматичне розморожування (система No Frost або краплинне)
холодильники
Ручна розморозка проводиться 1-2 рази в рік. Але зараз у продажу практично не зустрічаються холодильники, що вимагають ручної розморозки. Краплинна система розморожування складається з випарника, зливу внизу нього і ванночки. Коли компресор холодильника тимчасово припиняє свою роботу, замерзлі частинки води тануть і стікають в злив, а потім у ванночку на компресорі, випаровуючись. Система «Без інею» (No Frost) діє схоже з краплинною системою. Компресори Холодильники бувають з одним компресором і двома. Технічно краще вибирати холодильник двохкомпресорний, оскільки це дві не залежні одне від одного системи охолодження. Тому навантаження розподіляється на дві системи, що дозволяє продовжити термін справного функціонування холодильника.

Клас енергоспоживання

Вибираючи холодильник, слід віддати перевагу найбільш енергоекономічній моделі, якщо ви бажаєте скоротити витрату електроенергії, оскільки холодильник споживає більше енергії, ніж усі інші прилади. Клас споживання енергії вказаний на наклейці виробника на самому виробі. Це букви від А до G, де у «А» найбільш економічний холодильник, а «G» навпаки.

Холодильна камера

Полиці в ній можуть бути пластикові, металеві або скляні. Полиці із скла краще, оскільки вони міцні, виглядають красивіше і їх легше мити. Освітлення в холодильнику має бути яскравим і освітлювати усю холодильну камеру. Серед додаткових функцій бажано вибирати модель, у якої є світловий або звуковий сигнал, який включається якщо довго тримати дверці відкритими. Це допоможе уникнути підвищення температури і перегрівання холодильника.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *