Комод Ацтека 4ш
Дивіться відео:

Повна назва цього комоду S205-KOM4S/8/11. Це один з елементів великої модульної системи Ацтека від фабрики Гербор Холдинг. Комод Ацтека не тільки гарно виглядає, але й є практичним, добре продуманим та функціональним.

Комод Ацтека 4ш

Цього літа ми досить часто збирали такі комоди, та й інші елементи системи Ацтека. Це, в першу чергу, вказує на те, що меблі подобаються покупцям. Адже приємний білосніжний колір цього комоду. Ненавязчива коричнева вставка, дозволяють такому виробу гарно вписуватися в сучасні інтерєри.

Ацтека гербор

Кришка, боковини та дно комоду Ацтека виготовлені з ЛДСП. Плита досить хорошої якості, оскільки контролюється спеціалістами з Польщі. Меблі цієї системи експортують в країни Європи де вимоги до якості дуже високі. Фасади шухлядок – плівковий МДФ (ПВХ).
Модель спроектована так, що шухлядки відкриваються без ручок.

Ацтека направляючі

Особливої уваги заслуговує фурнітура, яка тут на дуже високому рівні. Сам корпус розміщений на спеціальних пластикових ніжках. Тому комод можна легко пересувати по підлозі незважаючи на те що вага його не маленька. Досить міцні, масивні направляючі надійно кріпляться до копусу. Самодотягуючі механізми забезпечують плавне закривання шухлядок.

Корпус комоду

Комод Ацтека досить добре збирається. Точність тут на високому рівні. Запчастин вистачає завжди. Є чітка і детальна інструкція. Виробник визначив час на збірку цього комоду 90 хвилин. Насправді збірка триває трохи довше, особливо якщо збирає одна людина.
Меблі системи Ацтека досить популярні. На меблевих форумах я зустрічав такі вислови, що якість цих меблів зроблених на заводі в Польщі набагато краща. Особливо якість поклейки плівки.

Контакти
Безкоштовный багатоканальний 0800754123 Працюємо :

 9-00 – 18-00

Київстар 0989484121
МТС 0990684512
viber 0965857878
Зворотній дзвінок: (Вкажіть Ваш номер та натисніть кнопку “Відправити”)

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Перейти на сторінку товару >>>

Мені доводилось збирати кілька разів комод Ацтека польського виробництва. Чесно кажучи, я не бачу ніякої різниці. Не знаю яким чином люди що таке пишуть визначають якість обробки МДФ фасадів. На мою думку, немає необхідності переплачувати 20% за виріб лише тому що його зробили в Польщі.

В нашому інтернет-магазині Ви можете замовити комод Ацтека як українського, так і польського виробника. На польський доведеться чекати 3-4 тиждні. Український поставляється раз в сім днів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *