новинки від гербор холдинг

Меблі фабрики Гербор

Гербор Холдинг. Це відома в Європі група підприємства що виготовляє якісні корпусні меблі. Відмінна якість. Вісока точність зірки. Добре продумані моделі в плані функціоналу, та й просто, користі в побуті. Меблі Гербор добре знають в розвинених країнах Європи. Сучасний стиль. Розумний підхід до виробництва та проектування спеціалістів своєї справи, дозволяють цим меблям складати гідну конкуренцію на світовому ринку меблевої продукції.

гербор

Подивіться на фото що в горі.Сині відмітки це фірмові магазини фабрики Гербор Холдинг. А скільки ще представників реалізують меблі на території колишнього СНГ та Європи. Люди довіряють цьому виробнику. Адже цей бренд завжди тримає марку. Дивно, але в порівнянні з іншими фабриками, тут дуже маленький процент браків. Заміна бракованих деталей проходить за 7 робочих днів. Хто зустрічався з проблемою заміни бракованих меблів чи їх елементів, той розуміє наскільки це швидко.

 

 

Виписка з офіційного сайту фабрики Гербор

Виробник використовує безконфірматну систему збірки. Це надає виробам естетичного вигляду. Зовні на видимих місцях плита немає шляпок які потрібно закривати заглушками. Така система збірки дозволяє легко провести демонтаж меблів та знову зібрати їх в іншому місці. Іншими словами, багаторазова збірка ніяк не повпливає на якість меблів. Цього на жаль не можна сказати про класичну, конфірматну систему збірки.

Всі моделі продумані так що між фасадами та корпусом немає великих зазорів що псують естетичний вигляд меблів. Майже у всіх моделях використовується міцні пружинні завіси від німецьких виробників. В більш дорожчих моделях використовують завіси та направляючі з самодотягуючими механізмами (доводчиками). Металеві ручки, стильні та вишукані, надійно кріпляться гвинтами до фасадів.

новинки від гербор холдинг

 

Стиль та простота завойовують клієнтів. Дизайнери фабрики дуже часто поновлюють модельній ряд в своєму каталозі. Старі моделі вдосконалююються. Системи поповнюються новими елементами. Ніхто з виробників так часто не проводить контрольні збірки на стендах, як це робить Гербор Холдинг. Такий підхід до своєї продукції дозволяє тримати якість завжди на високому рівні.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *