новинки світ меблів

Фабрика Світ меблів

Цю велику уманську фабрику добре знають в Україні та за кордоном. Світ Меблів в багатьох асоціюється з якісною продукцією. На жаль в Західній Україні цей бренд не настільки популярний. Підприємцям Тернополя, Івано-Франківська та інших міст що розташовані на Заході, легше привезти меблі зі Львова ніж з Умані.

світ меблів

Правда Фабрика Світ Меблів має своїх представників що офіційно співпрацюють з виробником. Та все одно, в західних регіонах їх не так багато як на Східній чи Центральній Україні.

Світ меблів – це торгова марка, яка вже працює багато років на ринку України. Як і більшість меблевих підприємств, починала практично з нуля. В наш час виробник розділив свій каталог практично на дві частини – бюджетні меблі та вишукані елітні меблі. При чому, співвідношення складає приблизно 50/50.

новинки світ меблів

Уманська Фабрика Світ Меблів завжди була відкрита для співпраці. Тут майже ніколи не буває браків оскільки над пакуванням та перевезенням меблів ведеться постійна робота що дає змогу удосконалювати ці процеси.
Постійно покращується якість продукції, хоча сьогодні вона на досить високому рівні. Будь-який професійний збиральник скаже Вам, що монтувати меблі цієї фабрики не тільки легко, але й приємно.

Шановні читачі. На нашому сайті також представлені фабрики Світ Меблів. Якщо Ви хочете купити дійсно якісні меблі, то перейдіть за цим посиланням http://svitmebliv.smerichka.com.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *