купити меблі дешево

Купити меблі дешево

Купити меблі дешево і купити дешеві меблі – дві суттєві різниці. Сьогодні поговоримо про те як, і головне де, купити меблі дешево.

купити меблі дешево

Люди звикли приходити в великий магазин – салон. Вибирати меблі візуально. Пробувати як відкриваються дверки, їздять шухлядки. Це стереотип. Людина думає – якщо вже я плачу гроші, то хочу бачити за що, а купувати кота в мішку, ну це якось не серйозно.

Парадокс в тому що великому меблевому салону як і нашому інтернет магазину привозить одна і та сама фура. І ніхто з нас не знає що запаковане в коробках. Комусь з нас може не пощастити і в упаковці виявиться брак.

Перейти в каталог >>>>

Уявіть собі скільки коштує оренда меблевого магазину. Це не кіоск з газетами. А супутні витрати? Опалення, прибирання, освітлення і т. д. Ця сума просто додається до націнки. Приблизно продавці меблів ставлять націнку 30%, а салони-магазини ще й додаткові вирати. А Ви думаєте чого в станні роки здійснюється такий шалений тиск на торгові розкладки що продають меблі на вулиці?
Люди які хочуть купити меблі дешево йдуть на базар, або роблять замовлення в інтернеті. Меблі на розкладках коштують дешевше вже тому, що місця під плакати є не дорогими. Немає ніяких зайвих витрат. Ту саму картину можна спостерігати в інтернет-магазинах. Оренда торгової віртуальної площі набагато дешевша. До того ж  на вітрині інтернет-магазину можна розмістити практично необмежену кількість товару.

Де купувати меблі дешево або дорого, це звичайно, Ваша справа. Ви можете переплачувати зайве, або економити. Єдине що Ви повинні знати – вартість меблів ще нічого не говорить про якість виробів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *