кухонні меблі

 Де купити кухонні меблі

Вітаємо Вас шановні відвідувачі. Ця публікація про те як купити кухонні меблі. Меблі для кухні можуть бути фабричними або на замовлення. Всі вони діляться на підгрупи. Давайте подивимось на основні моменти що можуть виникнути при покупці гарнітура для кухні.

З кухонними меблями на замовлення все просто. Приїжджає дизайнер. Робить проект та розраховує вартість. Погоджуєте дизайн та ціну і роботу передають в цех. Приблизно через двадцять робочих днів кухонні меблі змонтовані стоять в вашому домі.

Перейти в каталог >>>>

При покупці таких кухонь є доволі багато простору для фантазії. Можна вибирати матеріал фасадів. Підібрати будь-який відтінок. Вибрати фурнітуру в плані якості чи функціоналу.

кухня гамма

Інший варіант – купити кухонні меблі фабричного виробництва. Такі вироби представлені на нашому сайті. Деякі виробники виготовляють так багато модулів, що вироби можуть скласти конкуренцію кухням на замовлення. Як би там не було, а фабричний гарнітур дешевший.
Вибір кухні значно спрощується якщо необхідний стандартний базовий розмір. Наприклад, готові фабричні комплекти 200 та 260 см будуть коштувати дешевше ніж збирати такі самі розміри з тумбочок модульної кухні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *