дитяча стінка Румба

Купити дитячі меблі

Раді знову вітати Вас шановні читачі. Сьогодні поговоримо про те, як купити дитячі меблі. На які критерії звертати увагу перед такою покупкою. В чому особливості меблевих виробів для дітей.

стіл крослайн

Майже всі фабрики виготовляють дитячі меблі з сировини яка є не шкідливою. Тому, якщо порівнювати  їх звичайними меблями, то зразу стає зрозуміло що ціна трохи більша. Та на здоровї дітей ніхто економити не збирається.

Переглянути всі моделі меблів для дітей>>>>>

Якщо Ви бачите десь дуже дешевий компютерний стіл де більше пластику та ще якихось не зрозуміло го походження матеріалів – це привід задуматися. Ви маєте право вимагати в продавця сертифікат відповідності цих виробів стандартам.

Зветрайте увагу на ліжечко

Вибираючи дитячі меблі важливо особливу увагу звернути на ліжко. Наприклад, польські фабрики виготовляють недорогі та якісні ліжка. Про те в поляків все дуже точно. Якщо вказано що ліжко для дитини віком до трьох років, то так воно і є. Дорослого таке ліжко не витримає навіть якщо людина просто помилково сяде на нього. Українські варіанти в цьому плані більш міцніші, та можуть виглядати не так делікатно. Тому Вам доведеться вибирати між естетикою та міцністю.

тапчан валенсія

В крайньому разі Ви можете заощадити на ліжку, але матрац для дитини слід вибирати хороший. Це дуже важлво оскільки формується постава, а від комфортного сну залежить розвиток дитини повністю. Найкращим варіантом буде ортопедичний матрац з ламельною основою.
Перед тим як купити дитячі меблі – шафи, комод, стіл – варто добре виміряти та розрахувати розміри приміщення. Оскільки для дитини важливий простір, то краще комбінувати щось з модульної системи. Комплекти коштують дешевше, але вони сильно забивають невеличкі дитячі кімнати. Такий варіант можливий хіба що в великих приміщеннях.

Ви можете перейти в наш каталог та переглянути варіанти дитячих меблів. Якщо Вам сподобається та чи інша модель, зверніться до наших менеджерів. Ми з радістю проконсультуємо Вас. Забезпечимо доставку та якісну збірку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *