меблі з ротангу

Вибираємо меблі з ротангу 

Вітаємо Вас шановні читачі. Сьогодні  поговоримо про меблі з ротангу. Вже давно пройшли ті часи коли подібні меблеві вироби прикрашали дачі високо посадових осіб. Для багатьох ротангові меблі асоціюються з плетеними кріслом-качалкою біля каміна та столиком зі скляною кришкою. 

меблі з ротангу

Сьогодні меблі з ротангу виготовляють на будь-який смак. З гілок цієї екзотичної пальми роблять сучасні шафи-купе, комоди, ліжка,серванти та інші меблеві вироби. Основне виробництво меблів з натуральної ротангової пальми розташоване в Малайзії. Такі меблі коштують досить дорого. Дешевші аналоги зроблені зі штучного ротангу пропонують китайські виробники. Штучний ротанг мало чим відрізняється від натурального зовні, а по експлуатаційним можливостям взагалі перевищує його. 

вибирає ротангові меблі

З ротангу виготовляють не тільки плетені меблі. Гілки цієї рослини досить товсті, що дозволяє робити досить міцні каркаси практично до будь-яких виробів. Сама по собі ці деревина досить міцна. Майже не підлягає негативному впливу зовнішніх факторів. Не деформується та не тріскається. 

Меблі з ротангу досить добре тримають фурнітуру. Саме тому такі вироби часто передаються з покоління в покоління як сімейна реліквія. Найголовніше – ротангові меблі заряджені позитивною енергетикою натурального тропічного лісу. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *