спальні меблі терра віб міромарк

Меблі для всіх

Великий вибір меблевих виробів. Ми підберемо меблі всім. Інтернет-магазин Смерічка реалізує меблеву продукцію виробництва українських та польських фабрик. На нашому сайті є все для того щоб створити в вашій оселі затишок.

модульна вітальня гламур

Ми реалізуємо меблі для всіх. Вишукані спальні гарнітури для просторих заміських будинків, бюджетні та компактні набори до міських квартир. Модульні спальні з яких можна створювати найбільш підходящі під розмір та інтерєр  комплекти.

Меблі всім – і дорослим і малим

Наш інтернет-магазин пропонує великий вибір меблів для дітей. Готові комплекти для підлітків, столи, книжкові шафи, ліжечка та дивани. В нас є цілі системи дитячих меблів. З елементів такої системи можна зробити для своєї дитини неповторний та індивідуальний куточок. Всі дитячі меблі виготовлені з екологічно чистих матеріалів про що засвідчують відповідні сертифікати.

меблі своїми руками

Кухонні меблі

Величезні серії кухонних меблів дозволять всім підібрати свою кухню з модулів тої чи іншої системи. При цьому, фабричні кухні обходяться значно дешевше ніж їх аналоги зроблені на замовлення. В нас Ви можете замовити проект по якому підберете тумбочки та створите свій унікальний кухонний гарнітур. Сьогодні фабрики роблять кухні так, що можливо підбирати не тільки корпуса. Наприклад, можливо скомбінувати фасади так, щоб низ був темним, а верх світлим, в шахматному порядку, або якось по іншому. В деяких варіантах, покупці можуть вибирати навіть фурнітуру.

як зробити меблі

Ми працюємо на меблевому ринку вже майже два десятки років. За цей час налагодили доставку від різних виробників. Тому впевнено можемо сказати – в нашому магазині знайдуться меблі всім.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *