селін біла

Трохи про меблі

Знову вітаємо Вас шановні читачі. Сьогодні поговоримо про меблі. Всім відомо що ці вироби бувають корпусними та мякими. Для того щоб підібрати меблі під свої потреби необхідно знати про них трохи більше. 

Більшість людей впевнено стверджують що меблі МДФ кращі ніж їх попередники з ДСП. Хоча сьогодні багато виробників все частіше випускають нові моделі з ДСП. В першу чергу це зумовлено тим що такий матеріал дешевший. Що дуже важливо не тільки в умовах української кризи, але й для заощадливих європейців.

В Європі навпаки тягнуться до модерну. Європейці взагалі полюбляють все просте. А от в Україні класика все ще має багато шанувальників. Як раз класичні моделі меблів в більшості випадків зроблені з МДФ. Цей матеріал дозволяє робити різноманітні фрезерування, наносити патину та інші атрибути класики. На простій плиті такого не зробиш.

Трохи про фурнітуру

Говорячи про меблі варто згадати і про фурнітуру. Саме такі, здавалося б дрібниці, відіграють дуже важливу роль в експлуатаціїних характеристиках меблевих виробів. Завіси, направляючі, ручки, обмежувачі – все це відноситься до меблевої фурнітури.

завіси

Від направляючих залежить як буде працювати шухлядка. Сучасні направляючі забезпечують повний висув шухляд, доводчики – плавне закривання. Те саме можна сказати про завіси – звичайні пружинні, ті що відкриваються під різними кутами, всі вони можуть роками виконувати свою функцію, а можуть одразу вийти з ладу. Це залежить від багатьох факторів. Про всі ці нюанси ми розкажемо в наших наступних публікаціях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *