Які бувають меблі трансформери 

З удосконаленням технологій меблі трансформери набирають все більшої популярності. Сучасні компактні приміщення облаштовані в стилі мінімалізм. Квартири-студії. Невеличкі приміщення комерційного призначення. Все це вимагає нових нестандартних рішень в облаштуванні інтерєру. Меблі в цьому плані відіграють чи малу роль.

меблі трансформери

Фабрики, а також фірми що виготовляють меблеві вироби на замовлення досить часто включають у власні портфоліо та каталоги моделі меблів трансформерів. Це можуть бути, наприклад, столи. Їх використовують в вітальнях, кухнях або дитячих. На перший погляд, маленький журнальний столик, що не примітно стоїть собі в куті, одним рухом трансформується в великий обідній стіл за яким легко можна розмістити кількох людей.

Такі меблі як столи трансформери досить часто використовують на невеличких кухнях. В складеному вигляді столик легко задовільняє потреби одної особи чи навіть невеличкої сімї. Про те коли приходять гості, такий стіл легко трансформується. Так зявляються додаткові місця. Звичайно вартість такого виробу буде вищою. Оскільки, механізми трансформації поки що не виготовляються в Україні, а є привозними.

Меблі трансформери в інтерєрі приміення 

Меблі трансформери відіграють також в роль в естетиці інтерєру. Наприклад, доречним буде ліжко яке трансформується в шафу, після чого стає її доповненням. Такий підхід до оформлення інтерєру не замінимий в квартирах-студіях, де кімната є одночасно залом, спальнею та кухнею. Сьогодні на меблевому ринку є дуже багато варіантів таких ліжок, які до того ж обладнані різними корисними опціями.

стіл трансформер

Кухонні меблі трансформери більше підходять в плані зручності. Сьогодні, практично в будь-якому меблевому магазині запропонують кухонні модулі з різноманітними системами трансформації. Звісно, таке задоволення не буде дешевим, але скоріше за все здивує ваших гостей. Коли, наприклад, з тумбочки замість шухляди висунеться стільниця стола та стільці для нього.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *