склад меблів

Склад меблів

Деякі люди по старій звичці шукають склад меблів. Так було колись. Фабрики віддавали готову продукцію на склад, а звідти її забирали магазини або люди яким вдалося домовитися про покупку меблів в обхід магазину. В цій публікації поговоримо про сучасний склад меблів.

склад меблів

Сьогодні ввесь бізнес в тому числі і меблева промисловість є приватними. Державні підприємства меблі не виготовляють. Приватник рахує кожну гривню, а на посаду кладівщика, завжди старається покласти свою людину. Тому якщо Ви шукаєте склад меблів щоб купити вироби дешевше, то дарма витрачаєте дорогоцінний час.

Сьогодні склад меблів – це швидше перевалочна база. Відбувається це так. Хтось має великі площі не житлового приміщення. Купує меблі великим гуртом та продає з накруткою так званим малим гуртовикам. Ті в свою чергу, перепродують меблі в магазинах. Дрібний гуртовик може купити по дешевшій ціні навіть один набір, але він працює по договору, або займається меблями вже багато років.

меблі оптом

Коли Ви бачите рекламу де пише що меблі зі складу, гуртівня чи щось таке подібне, можете бути впевнені, це лише маркетинговий хід. Найкраще купувати меблеві вироби в перевіреного продавця, який дбає про свою репутацію, працює вже не один десяток років. Можливо так буде трохи дорожче, але ця доплата варта гарантії та того сервісу що надають подібні продавці меблів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *