українські меблі

Українські меблі 

Пропонуємо Вам короткий огляд виробників що виготовляють українські меблі не тільки для населення власної країни, але й на експорт. 

українські меблі

МіроМарк 

Відомий в Україні виробник корпусних меблів. Прикрасами каталогу є спальні гарнітури. Можна сказати, тут найбільший вибір спальних меблів. Всі вироби виготовлені за італійською технологією. Дизайни меблів розробляють італійці. 

Меблі з України

Гербор-Холдинг 

Виробник що вспадкував польську технологію виготовлення корпусних меблів. Основною його спеціалізацією є розробка систем – модульних меблів, з елементів яких можна комбінувати дитячі стінки, вітальні, спальні та прихожі. Фабрика досить відома. Значна кількість її продукції успішно продається за кордоном. 

Меблі з України

Мебель-Сервіс 

Виробник Українських меблів, який постійно прогресує. При чому покращення спостерігається у всіх напрямках – технології, умови праці персоналу, якість продукції і т.д. В каталозі цього виробника Ви знайдете величезний вибір меблів на будь-який смак. Крім корпусних меблів, фабрика виготовляє багато диванів, крісел, кутків та іншої меблевої продукції. 

Меблі з України

Ембавуд 

Українська фабрика що спеціалізується на виготовлені екологічно чистих меблів. Крім того, ця фабрика використовує дуже якісну та функціональну фурнітуру відомого турецького виробника. Тісна співпраця з турецьким підприємством дозволяє компанії Ембавуд витримувати конкуренцію інших гравців на меблевому ринку України. 

меблі ембавуд

Скай 

Відома київська фабрика. Виготовляє меблі з ДСП та МДФ, які практично імітують дорогі вироби з масиву. Багатий декор, дизайнерські моделі, класичні мотиви – виводять цього виробника в один ряд з лідерами ринку. Фабрика Скай відома своїм оригінальним стилем, який добре відомий як в Україні, так і за кордоном. 

Меблі з України

Ми розглянули лише декількох виробників що пропонують українські меблі. Сміливо освоюють нові світові ринки. Постійно радують своїх шанувальників новими моделями. Вироби цих, а також інших меблевих фабрик України представлені на нашому сайті. Ви можете вибрати та придбати будь-яку модель. Залиште свій номер телефону щоб наш менеджер зміг звязатися з Вами та уточнити деталі. 

  [contact-form-7 404 "Not Found"]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *