українські меблі

Українські меблі 

Пропонуємо Вам короткий огляд виробників що виготовляють українські меблі не тільки для населення власної країни, але й на експорт. 

українські меблі

МіроМарк 

Відомий в Україні виробник корпусних меблів. Прикрасами каталогу є спальні гарнітури. Можна сказати, тут найбільший вибір спальних меблів. Всі вироби виготовлені за італійською технологією. Дизайни меблів розробляють італійці. 

Гербор-Холдинг 

Виробник що вспадкував польську технологію виготовлення корпусних меблів. Основною його спеціалізацією є розробка систем – модульних меблів, з елементів яких можна комбінувати дитячі стінки, вітальні, спальні та прихожі. Фабрика досить відома. Значна кількість її продукції успішно продається за кордоном. 

Мебель-Сервіс 

Виробник Українських меблів, який постійно прогресує. При чому покращення спостерігається у всіх напрямках – технології, умови праці персоналу, якість продукції і т.д. В каталозі цього виробника Ви знайдете величезний вибір меблів на будь-який смак. Крім корпусних меблів, фабрика виготовляє багато диванів, крісел, кутків та іншої меблевої продукції. 

Ембавуд 

Українська фабрика що спеціалізується на виготовлені екологічно чистих меблів. Крім того, ця фабрика використовує дуже якісну та функціональну фурнітуру відомого турецького виробника. Тісна співпраця з турецьким підприємством дозволяє компанії Ембавуд витримувати конкуренцію інших гравців на меблевому ринку України. 

меблі ембавуд

Скай 

Відома київська фабрика. Виготовляє меблі з ДСП та МДФ, які практично імітують дорогі вироби з масиву. Багатий декор, дизайнерські моделі, класичні мотиви – виводять цього виробника в один ряд з лідерами ринку. Фабрика Скай відома своїм оригінальним стилем, який добре відомий як в Україні, так і за кордоном. 

Ми розглянули лише декількох виробників що пропонують українські меблі. Сміливо освоюють нові світові ринки. Постійно радують своїх шанувальників новими моделями. Вироби цих, а також інших меблевих фабрик України представлені на нашому сайті. Ви можете вибрати та придбати будь-яку модель. Залиште свій номер телефону щоб наш менеджер зміг звязатися з Вами та уточнити деталі. 

  [contact-form-7 404 "Not Found"]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *