Шукаєте меблі з Європи?
Інколи до нас звертаються люди що хочуть купити меблі з Європи. Хоча ми зосереджені на українських виробниках, можемо сказати що продаємо вироби з деяких європейських країн. Ми співпрацюємо з польськими фабриками. Польща – це ж країна Європи. Багато фабрик хоч і розташовані в Україні є спільними підприємствами з представниками держав Європейського Союзу. Наприклад, значна частина деталей та фурнітури виробів фабрики МіроМарк виготовляється в Італії. Хіба не можна про такі меблі сказати що вони з Європи.
Меблі з Європи б\у
Багато хто шукає вживані меблі з Європи. В деяких випадках в цьому є сенс. Адже європейці інколи викидають досить добротні меблі просто тому, що вони їм вже перестали подобатись. Такі вироби можна купити в нас дешевше за рахунок того що вони б\у. В більшості випадків привозять дубові меблі для вітальні – комоди, вітрини, крісла, шкіряні дивани. Серед цієї категорії практично не зустрічаються – ліжка, шафи, кухні. Найбільше з Європи везуть мякі меблі.
Чи варто купувати меблі б\у
Не думаю що доречно купувати вживані корпусні меблі, за винятком хіба що виробів з масиву. На українському ринку досить великий вибір меблів на будь-який смак. Нові меблі, навіть якщо вони бюджетні, все ж таки кращий вибір ніж б\у. По-перше, меблі зібрані за допомогою конфірматів не люблять зайвих збірок та розбірок. По-друге, такі вироби також не люблять перевезень. Якщо радянські Калини та Оксамити можна було без проблем перевозити куди завгодно, то з сучасними меблями ситуація не така.
Купуючи нові меблі Ви отримуєте гарантію. Більшість продавців забезпечують всі необхідні супутні послуги – доставку, виніс на поверх, збірку, монтаж. За все що може статися в дорозі відповідальність несе фірма, торгівельний заклад, інтернет-магазин – продавець, одним словом. Наймані вантажники, чи збиральники яких Ви знайшли по оголошеннях не можуть дати повної гарантії, оскільки вони по суті, юридично не відповідальні.
Ще одна причина чому не варто купувати вживані меблі, навіть якщо вони з Європи. Полягає в тому, що Ви не знаєте в яких умовах зберігалися меблі. Цілком можливо вони довший час знаходилися в вологому чи холодному приміщенні. Перед продажею їх трохи «підшаманили». Для Вас це означає, що зовсім скоро такі меблі в нормальних умовах почнуть буквально «зсихатися», що безперечно потягне за собою послаблення всіх кріплень та руйнування плити чи деревини.
Меблі з ДСП чи МДФ бувші у вжитку купувати не варто. Якщо вони з масиву – дуб, гевея чи інша благородна деревина, то така покупка буде оправдана. Дерево в будь-який час можна відреставрувати. Більше ували варто приділяти вибору диванів чи інших мяких меблів, оскільки нормальний вигляд оббивки – це ще не гарантія що виріб в нормальному стані.