меблі з європи

Шукаєте меблі з Європи?

Інколи до нас звертаються люди що хочуть купити меблі з Європи. Хоча ми зосереджені на українських виробниках, можемо сказати що продаємо вироби з деяких європейських країн. Ми співпрацюємо з польськими фабриками. Польща – це ж країна Європи. Багато фабрик хоч і розташовані в Україні є спільними підприємствами з представниками держав Європейського Союзу. Наприклад, значна частина деталей та фурнітури виробів фабрики МіроМарк виготовляється в Італії. Хіба не можна про такі меблі сказати що вони з Європи.

меблі з європи

Меблі з Європи б\у

Багато хто шукає вживані меблі з Європи. В деяких випадках в цьому є сенс. Адже європейці інколи викидають досить добротні меблі просто тому, що вони їм вже перестали подобатись. Такі вироби можна купити в нас дешевше за рахунок того що вони б\у. В більшості випадків привозять дубові меблі для вітальні – комоди, вітрини, крісла, шкіряні дивани. Серед цієї категорії практично не зустрічаються – ліжка, шафи, кухні. Найбільше з Європи везуть мякі меблі.

Чи варто купувати меблі б\у

Не думаю що доречно купувати вживані корпусні меблі, за винятком хіба що виробів з масиву. На українському ринку досить великий вибір меблів на будь-який смак. Нові меблі, навіть якщо вони бюджетні, все ж таки кращий вибір ніж б\у. По-перше, меблі зібрані за допомогою конфірматів не люблять зайвих збірок та розбірок. По-друге, такі вироби також не люблять перевезень. Якщо радянські Калини та Оксамити можна було без проблем перевозити куди завгодно, то з сучасними меблями ситуація не така.

Купуючи нові меблі Ви отримуєте гарантію. Більшість продавців забезпечують всі необхідні супутні послуги – доставку, виніс на поверх, збірку, монтаж. За все що може статися в дорозі відповідальність несе фірма, торгівельний заклад, інтернет-магазин – продавець, одним словом. Наймані вантажники, чи збиральники яких Ви знайшли по оголошеннях не можуть дати повної гарантії, оскільки вони по суті, юридично не відповідальні.

елітні меблі з європи

Ще одна причина чому не варто купувати вживані меблі, навіть якщо вони з Європи. Полягає в тому, що Ви не знаєте в яких умовах зберігалися меблі. Цілком можливо вони довший час знаходилися в вологому чи холодному приміщенні. Перед продажею їх трохи «підшаманили». Для Вас це означає, що зовсім скоро такі меблі в нормальних умовах почнуть буквально «зсихатися», що безперечно потягне за собою послаблення всіх кріплень та руйнування плити чи деревини.

Меблі з ДСП чи МДФ бувші у вжитку купувати не варто. Якщо вони з масиву – дуб, гевея чи інша благородна деревина, то така покупка буде оправдана. Дерево в будь-який час можна відреставрувати. Більше ували варто приділяти вибору диванів чи інших мяких меблів, оскільки нормальний вигляд оббивки – це ще не гарантія що виріб в нормальному стані.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *