файні меблі

А Ви знаєте які вони – файні меблі ?

Нам часто дзвонять жителі Прикарпаття та Закарпаття і кажуть що хочуть купити файні меблі. А які вони – так звані, файні меблі, що Ви вкладаєте в це поняття? Терміни експлуатації, зручність у користуванні, зовнішній вигляд? 

файні меблі

Для людей, які проживають в тих чи інших куточках України словосполучення Файні меблі буде мати різне значення. Наприклад, корінний житель Харкова взагалі не буде знати про що йде мова коли почує такі слова. Гуцули файними назвуть деревяні вироби з ручною різьбою по дереву. На Прикарпатті слово файно переводиться як гарно. Тому варто зупинитися саме на цьому варіанті. 

Як же визначити гарні меблі чи ні коли це значення кожен розуміє по своєму? Є люди які люблять коли меблі гламурні з підсвітками, ручки з камінчиками, чи просто позолочені, посріблені і т.д. Дехто в захваті від виробів з декором, пишними карнизами, фарбованими масивними цоколями, а інший навіть не гляне на такі меблі, скаже –  “стиль Пшонка”. Взагалі, чомусь класичні меблі з блискучими елементами називають “стилем Пшонки або Пшонка стайл” і не тільки молодь, але й люди старшого віку. 

Що краще – класика чи модерн ?

Хоча гарною може бути як класика, так і модерн. Це залежить від багатьох факторів. Наприклад, в великому залі з каміном, компактна сучасна стінка буде губитися. А класичні вітрини з комодом на якому стоїть великий сучасний телевізор, навпаки, додадуть в інтерєр родзинку. 

брендові меблі

Меблеві вироби не варто оцінювати за зовнішньою красотою. Яка користь з масивного карнизу, якщо його майже неможливо закріпити? Фарба з блискучої ручки може почати відшаровуватися. Шухлядки перестануть їздити і т.п. А в магазині це були – файні меблі. 

В першу чергу увагу потрібно звертати на фурнітуру. Хто в цьому не розуміється, може приймати рішення опираючись на репутацію виробника. Повірте, якщо та чи інша фабрика “тримає марку” вже десять років, то так буде і на далі. Не тому що там працюють добрі дяді, а тому що в бренд вкладені великі ресурси. 

Коли вже знаєш що цей виробник робить на совість, користуєшся його меблями – можна більше уваги приділити зовнішності виробів. В іншому випадку, краще дивитися на функціональність. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *