фабрика меблів

Фабрика меблів – яка вона сьогодні

Сьогоднішні фабрики навряд чи зрівняються з тими що була за часів Радянського Союзу. Вони набагато компактніші. Не мають скільки людського ресурсу. Сучасна фабрика меблів – це підприємство чи ТзОВ де значну кількість роботи виконують машини. Проте, їх багато і ми з Вами маємо вибір. Якщо раніше було два – три варіанти стінок чи спальних гарнітурів, то сьогодні варіантів безліч. До того ж, багато фабричних меблів є модульними що значно збільшує шанси на те, що покупець зможе підібрати ту чи іншу модель для свого помешкання.

фабрика меблів

В цій публікації ми зробимо короткий огляд деяких українських меблевих фабрик. Насправді їх дуже багато, на всіх точно не вистачить часу. Саме тому ми вибрали пять українських фабрик які виготовляють досить якісні корпусні та мякі меблі за доступною ціною. Для людей які шукають в інтернеті фабрику меблів щоб купити один чи два набори, скажемо одразу – це марна трата часу. Фабрики продають меблі гуртом. В середньому замовлення повинно бути десь на 200 000 гривень. Багато магазинів не беруть меблі в виробника, а замовляють в перекупщиків, якщо їм потрібно один два набори.

Фабрика світ меблів

ЇЇ ще називають уманська фабрика. Досить популярний виробник. Фабрика Світ Меблів відома досить гарною якістю. Відділ дизайнерів постійно працює над поновленням модельного ряду. Саме тому тут чи не найбільший вибір. Виробник дбайливо пакує меблі. Додає чітку інтуїтивно зрозумілу інструкцію. Тут не може бути такого що в комплекті не вистачає ручки чи хоча б одного гвинта. Все розраховано точно. Меблі цієї фабрики збираються легко та з задоволенням.

фабрика світ меблів

Фабрика меблів Нова

Один з найстаріших виробників. Основні потужності фабрики Нова розташовані в м. Тернопіль. Саме тернопільська меблева фабрика однією з перших розпочала виробництво МДФ фасадів. Першими ввели технологію потовщеної плівки ПВХ на фасадах, що значно збільшило термін експлуатації їхньої продукції. Фабрика Нова виготовляє меблі в будь-якому стилі. Має досить великий вибір продукції. ЇЇ виробничі та складські приміщення розташовані на досить великій площі. Постійно працює над покращенням умов для робітників та запроваджує нові технології.

фабрика меблів нова

Білоцерківська фабрика меблів

Цей виробник працює на ринку вже більше двадцяти років. Друга назва білоцерківської фабрики БМФ або УКР ЮГ. ЇЇ історія починалася з маленького приміщення, можна сказати, з гаража. Сьогодні це величезне підприємство що дає роботу багатьом українцям. Представництва фабрики БМФ розташовані в містах колишнього СНГ. Керівництво постійно розширює ринок збуту. Після останньої модернізації було введено технологію рамкових фасадів що в рази збільшило експлуатаційні можливості виробів цієї фабрики.

бмф

Львівська фабрика меблів

Коли кажуть львівська фабрика меблів, то мають на увазі двох виробників. Один з них фабрика Мебель-Сервіс що розташована в Радехові, інша – Сокме, знаходиться в Смт Сокаль. Кожна з цих фабрик піднялася з нуля. Сьогодні значна частина продукції цих виробників йде на експорт. Львівські меблі добре знають в Європі. Українські покупці також мають можливість придбати недорогі, якісні меблі від цих виробників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *