спальня глорія

Глорія Львів 

Пропонуємо Вашій увазі огляд спального гарнітуру Глорія. Спальня, яка подобається багатьом. Є досить практичною у використанні. Чудово доповнює класичний стиль інтерєру. 
В даному випадку представлена спальня Глорія виробництва української фабрики Мебель-Сервіс. Цей виробник корпусних та м яких меблів завжди відрізнявся гнучкою політикою що до цін на свій товар. В каталозі Мебель-Сервіс більша частина меблів є бюджетними. 

спальня глорія

Це саме можна сказати і про спальню Глорія лак. Середньо- бюджетний варіант меблів для спальні. Міцна ламінована плита, фасади – полірований МДФ, власний дизайн дороблений фабрикою – вирізняють спальню Глорія з поміж інших. 

Елементи спального гарнітуру Глорія

Цей спальний гарнітур є модульним. Тобто, Ви можете купувати його по елементах. Наприклад, лише ліжко та шафу, комод, туалетку, або якусь іншу комбінацію з цих елементів. На Ваш вибір представлено два варіанти шаф. Дуже вмістима шестидверна шафа Глорія та трохи менша – чотиридверна. 

Замовити спальню Глорія в інтернет-магазині >>>

Комод стандартний. Складається з чотирьох шухлядок. Верхня – досить мілка, але зручна для косметики. Саме тому туалетка в цій комплектації не є обов язковою. Туалетний столик поділений шухлядками. Дзеркало до нього можна кріпити як окремий елемент на стіну, а бо ж, можливо закріпити його до корпусу туалетного столика Глорія. 

Стандартний комплект спальні Глорія складається з таких елементів:

  1. Ліжко двоспальне
  2. шафа чотиридверна
  3. комод
  4. туалетка
  5. дві прикраватні тумби

можлива комплектація з шестидверною шафою
Ліжко від спального комплекту Глорія складається з корпусу ЛДСП та побічниць – МДФ. Побічниці лаковані з своєрідним візерунком. Передбачене під ортопедичний матрац – типу двосторонній зима/літо. Добре укріплене внутрішньою сіткою, яка створюється з бруска та ламелей, і служить основою для матрацу. 

Лакована спальня Глорія виготовляється в кольорі Горіх. Це звичний відтінок, який переважно використовують у приміщеннях де домінує стиль класика. Дзеркала дверцят та туалетного столика надійно кріпляться з середини склотримачами. Ручки є маталевими та прикручуються болтами. Направляючі – роликові. 

Розміри елементів в мм:

 Назва  ширина  висота  глибина
 шафа 6д  2700  2170  545
 шафа 4д  1800  2170  545
 ліжко  1680  800  2022
 прикраватка  420  418  390
 комод  820  820  440
 туалетка  1042  1475  340
 дзеркало  900  –  20

Фото спальні Глорія лак зібраної нашими майстрами в одному з сіл Богородчанського р-н, що на Франківщині:

шафа глорія з дзеркаламиліжко глоріятуалетний столик глоріяприкраваткі глорія

 
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *