спальня софія венге

Спальня Софія венге

Раніше цей спальний гарнітур виготовлявся в двох кольорах. Проте фабрика Мебель-Сервіс відмовилась від використання плити в кольорі груша. Саме тому всі меблі що виготовлялися в такому кольорі були зняті з виробництва. Та все одно залишилась спальня Софія в кольорі венге. Саме про неї ми хочемо зробити сьогоднішній огляд.

спальня софія венге
Совія венге

Спальня Софія – це досить таки вдале рішення. Створюючи такі меблі дизайнери фабрики зробили правильний вибір. Це можна підтвердити тим, що інші виробники почали активно копіювати цей гарнітур та називати модель по іншому. В інтернеті Ви можете знайти багато таких меблів, буде змінена лише назва.

Відеоогляд спальня Софія:

 


Як би там не було, право першості по продажам займає спальня Софія венге виробництва львівської фабрики Мебель-Сервіс. Вона виконана в молодіжному стилі. Має приємний дизайн. Ненавязчиві кольори, які підходять до інтерєру сучасних кімнат. Саме тому спальня Софія є вибором молодого покоління.

Сучасна спальня Софія

Незважаючи на сучасний мотив – цей гарнітур досить вмістимий. На вибір покупців представлено два варіанти шаф – велика чотиридверна з двома дзеркалами, та трохи менша тридверна, з одним дзеркалом. Спальня Софія венге може похвалитися досить вмістимим комодом, який, до речі, часто служить тумбою для телевізора.

Цей гарнітур розкомплектовується. Ви можете придбати будь-який елемент окремо, або створити комбінацію на власний розсуд. В комплект входять такі елементи:

  1. Шафа 2 дз.
  2. Шафа 1 дз.
  3. Комод 2д5ш.
  4. Туалетка
  5. Ліжко 2 сп.
  6. Дві приліжкові тумби

Дизайнери фабрики Мебель-Сервіс напевно ставили собі мету зробити середньо-бюджетну спальню. Тому в цьому комплекті спальних меблів немає дорогої фурнітури. Шухлядки працюють на звичайних роликових направляючих. Дверцята укомплектовані пружинними завісами (25). Особливої уваги заслуговують ручки. В сальному наборі Софія венге вони досить масивні, металеві, кріпляться за допомогою болтів. Таке кріплення рахується досить надійним.

Замовити спальню Софія венген від 9600 грн >>>

Дзеркала що клеються на ДСП є слабим місцем любої моделі меблів. Проте виробник тут передбачив спеціальні отвори, тому ручки додатково фіксують дзеркала. Такий варіант безперечно є надійним, та ми всеодно перестраховуємося і додатково кріпимо дзеркала на силікон. Така комбінація дає 100% результат. Вкрайньому разі, відірвати дзеркало закріплене таким способом без спеціального інструменту, не можливо.

 

 

Елементи спальні Софія венге – розміри в мм:

 Назва виробу  Ширина  Висота  Глибина
 Шафа 4д  2240  2215  540
 Шафа 3д  1780  2215  540
 Прикраватка  502  420  390
 Комод  1330  900  430
 Туалетка  1272  1480  405
 Ліжко  1672  940  2130

Ліжко від спального набору Софія венге комплектується спеціальними деревяними ламелями. Розраховане під мякий, звичайний або ортопедичний матрац. Непоганим иваріантом комплектації може бути ліжко Софія з матрацом зима/літо.

 

 

 

Елементи спального гарнітуру Софія венге зібраної нашими майстрами в с. Побережжя:

комод софія венгетуалетка софіяшафа софія шафа корпусдвоспальне ліжко софія


Замовити спальню Софія  в один клік:

Ваш номер телефону

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Менеджер по продажам:

+380951920485

+380673050642
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *