соната горіх

Вмістима шафа Соната

Цього разу пропонуємо Вам шановні читачі огляд великої та вмістимої шафи Соната 6д. Після того як фабрика Мебель-Сервіс модернізувала її в 2017 році, вона стала ще практичнішою. Шафа досить добре продумана та зроблена з недорогих але якісних матеріалів. В той же час відноситься до бюджетних меблів. Коротше кажучи – хороший вибір за такі гроші.

соната горіх

Досить часто меблі як шафа Соната 6 Д беруть для квартирантів. Адже виглядає вона по сучасному. Дотого ж, майже не ламається. Виробник поставляє її в чотирьох варіантах кольорів. Хоча шестидверна шафа соната класифікується як меблі для спальні, у вітальнях вона теж непогано дивиться.

Замовити шафу Соната 6д>>>>

Шафа Соната виготовлена з ламінованої плити ЛДСП. Задня стінка значно тонша – ламінована плита (ДВП) в кольорі корпусу. Тобто до шафи в кольорі горіх йде ДВП в тому ж кольорі, а не так як в інших виробників біла або сіра плита. Шафа стоїть на цоколі. В боковини знизу кріпляться меблеві ніжки що дозволяють пересувати ці меблі незалишаючи слідів на підлозі.

Шестидверна шафа Соната поділена на три секції. Центральна трошки ширша, тому важливо не переплутати фасади під час монтажу, тому що центральні дверцята мають бути з дзеркалами. Інші чотири фасади глухі. Дві бокові секції з трубами під вішаки для довгого одягу. Центральна з полицями. Внизу кожної секції розміщені висувні шухлядки, які працюють на роликових направляючих та добре укріплені знизу.

Збираючи шестидверну шафу Соната слід звертати увагу на кілька нюансів. По-перше, вона велика, тому важливо передбачити багато місця. По-друге, ручки слід кріпити тими саморізами що дає фабрика. По-третє, дзеркала варто додатково укріпити на силікон, рідкі цвяхи, або тому подібний клей.

Якщо у Вас залишились запитання вкажіть свій номер телефону в поле нижче. Наш спеціаліст передзвоне і дасть вичерпну відповідь на всі запитання.

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Ви також можете зателефонувати нам за одним з цих номерів:

+380951920485

+380673050642

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *