комод соната від мебель сервіс

Компактний комод Соната

Сьогодні хочемо запропонувати Вам огляд практичного комоду Соната. Виріб який відноситься до бюджетних меблів. Виготовляє цей комод львівська фабрика Мебель – Серівіс Україна.

комод соната від мебель сервіс
Соната

Зовсім недавно нам трапилася нагода збирати комод Соната разом з іншими елементами гарнітуру. Зупинились ми на цьому елементі тому, що досить часто нам дзвонять і питають про бюджетні комоди, наприклад, для квартирантів. Про те мало хто знає що спальня Соната розкомплектовується.

Замовити комод Соната >>>

Отже, комод Соната виготовлений з дерево-стружкової плити вищого ґатунку. Поставляється в чотирьох кольорах

  • Вільха
  • Горіх
  • Дуб сонома
  • Венге магія

Два останніх кольори виготовляються на замовлення до 30 роб. днів.

В цьому виробі передбачені три висувні шухлядки. Кожна як би доповнює сусідню. Простіше кажучи, якщо їх переплутати, то візерунок не зійдеться. Після того, як виробник модернізував цю спальню, фасади шухлядок стали легшими. До того ж добавилось додаткове кріплення на дні шухляди і тепер в ній можна розмістити нбагато більше речей.

Кришка комоду Соната виготовлена з ДСП тому не рекомендується використовувати його як тумбу ТВ. З часом, під вагою навіть дуже легкого, сучасного телевізора, кришка прогнеться і може заважати верхній шухлядці відкриватися.

Якщо у Вас залишились запитання вкажіть свій номер телефону в поле нижче. Наш спеціаліст передзвоне і дасть вичерпну відповідь на всі запитання.

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Ви також можете зателефонувати нам за одним з цих номерів:

+380951920485

+380673050642

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *