передпокій віва

Модульна прихожа Віва

Цього разу хочу розказати Вам про модульний передпокій Віва. Це новинка від фабрики Сокме що розташована на львівщині. Неможу похвалитися що ми продали багато таких прихожок. Про те минулого тижня нам довелося монтувати одну з комплектацій модульної системи меблів для передпокою під назвою Віва.

передпокій віва

На мою думку модель Віва має досить непогані перспективи. Вона модульна, а це означає що можна комбінувати різні варіанти. Наприклад, ми скомбінували таку комплектацію: Дві шафи 600, тумбу з дзеркалом, секція швидкий одяг, кутовий пенал. Для довгого вузького коридору це якраз те що треба. Чесно кажучи, клієнт був не задоволений тим що прихожа мілка. Але меблі для передпокою переважно не виготовляють глибокими. Хіба що за індивідуальним замовленням.

В іншому випадку, коли ми монтували таку прихожу в с. Вільшаниця люди були дуже раді. Правда, кімната тут була  великою. Хоча фабрика позиціунує цей передпокій універсальним, наші спостереження показують що прихожа Віва краще дивиться в великих, просторих приміщеннях.

Всі елементи модульної системи Віва виготовляються з міцної дерево-стружкової плити. Правда, фабрика зараз використовую нову технологію ламінування, що дає змогу добитися різноманітних кольорів та текстур. Прихожа Віва виготовляється в сучасному кольорі ясен шимо з комбінацією світлих та темних відтінків.

Модулі передпокою Віва:

 Назва елементу  Ширина мм  Висота мм  Глибина мм

кутова шафа віва
Шафа кутова
 700  2060  700

шафа 600
Шафа 600
 600  2060  370

тумба та дзеркало
Тумба+дзеркало
 600  2060  370

тумба плюс вішак
Тумба+вішак
 600  2060  370

кутовий стелаж
Стелаж кутовий
 320  2060  370

Думаю, не варто описувати кожен модуль. Ви можете побачити його на фото. Хочу лише добавити що в цьому варіанті використана практична сучасна фурнітура.

Якщо Вам потрібно вибрати елементи передпокою Віва, Ви можете прийти до нас в офіс де спеціалісти допоможуть це зробити. Про те, я рекомендую скористатися послугою – виїзд дизайнера за адресою. Саме такий підхід дозволяє максимально точно врахувати всі нюанси та підігнати модулі під розміри вашого коридору.

Дивіться Фото:

шафа від передпокою віва

віва прихожа

корпус передпокою віва

 

 

 

 

 

 

Якщо у Вас залишились запитання вкажіть свій номер телефону в поле нижче. Наш спеціаліст передзвоне і дасть вичерпну відповідь на всі запитання.

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Ви також можете зателефонувати нам за одним з цих номерів:

+380951920485

+380673050642
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *