стіл крослайн

Письмовий стіл Крослайн

Раді знову вітати Вас на сторінках нашого інтернет-магазину. Цього разу пропонуємо вам огляд комп’ютерного стола Крослайн. Зроблений в нейтральних тонах він одинаково гарно дивитиметься як в кімнаті хлопчика, так і дівчинки.

 

стіл крослайн
Крослайн

Стіл крослайн настільки добре продуманий, що точно буде корисним для дітей будь-якого віку. Виготовлений львівською фабрикою Сокме. Входить в комплект модульної системи Крослайн з елементів якої можна комбінувати як дитячу, так і спальну кімнату.

Комп’ютерний стіл Крослайн можна розділити на дві частини – низ та верхню надставку. Нижня частина складається з тумби для школярського приладдя та відкритої частини з клавіатурою. Сама тумба також складається з двох частин. Нижнє відділення поділене полицею та закривається дверцятами. Верхнє – висувна шухлядка, яка працює на теоескопічних направляючих повного висуву.

Друга частина письмового стола Крослайн – надставка. Вона також має в своєму складі різні відділення. Два з них закриваються невеличкими фасадами, інші відкриті. Задня стінка ЛДВП в білому кольорі.

Корпус та фасади цього стола виготовлені з ДСП. Корпус в кольорі крослайн/ лате. А от фасади в комбінованих кольорах крослайн/лате – мока. Дверцята стола Крослайн працюють на міцних пружинних завісах(25). Шухлядка та полиця для клавіатури функціонують на телескопічних направляючих повного висуву. Низ розміщений на спеціальних ніжках, які захищають підлогу від пошкоджень. Ручки виготовлені зі спеціального сплаву.

Авторське фото стола Крослайн:

письмово-комп ютерний стіл крослайн
Крослайн Сокме
крослайн
Крослайн мока
стіл крослайн
Крослайн 1200

 

 

 

 

 

 

Якщо у Вас залишились запитання вкажіть свій номер телефону в поле нижче. Наш спеціаліст передзвоне і дасть вичерпну відповідь на всі запитання.

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Ви також можете зателефонувати нам за одним з цих номерів:

+380951920485

+380673050642
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *