вітальня ріо 3

Компактна вітальня Ріо-3

Знову раді вітати Вас шановні відвідувачі в нашому іниернет-магазині. Цього разу пропонуємо Вам детальний огляд молодіжної вітальні Ріо 3. Нагадуємо, що ми робимо огляд тільки тих моделей, які нам довелося збирати. Розказуємо все як воно є. Що підтверджуємо авторським фото та відео.

вітальня ріо 3
Ріо – 3

Замовити вітальню Ріо-3>>>

Повернемося до стінки Ріо 3. Цього разу нам довелося збирати таку вітальню в чарівної дівчини що проживає в с. Довге. Скоріше за все дівчина ще не заміжня, тому ця стінка повинна повнісьтю задовільнити її потреби. Надіємось що так воно і буде.

Як Ви вже зрозуміли, вітальня Ріо 3 передбачена для невеликої кількості речей. Це, скоріше, комбінована тумба ТВ а ні ж стінка. Тим не менше Фабрика позиціонує цей виріб як меблі для вітальні.

Вітальня Ріо 3 виготовлена з ламінованої дерево-стружкової плити в темному кольорі венге магія. Вона складається всього з трьох секцій, кожна з яких розміщена на невеличких ніжках, які регулюються.

Вітальня Ріо – елементи:

З лівої сторони розміщена комбінована шафа-вітрина. Вона в свою чергу, складається з двох частин розділених полицями ДСП на невеличкі секції. Права частина закривається ДСП фасадом в тому ж кольорі що й корпус виробу. Ліва частина закрита фасадом який складається з рамки МДФ зі скляною вставкою.

За шафою розташована тумби для телевізора. Вона без задньої стінки про те підсилена спеціальними хромованими трубами та флянцями до них. Всі елементи цієї секції потовщені, тому вона легко витримає навіть дуже важкі телевізори.

З правого боку вітальні Ріо 3 красується невеличкий пенал, або комод, хто як називає. Цей елемент поділений полицями ДСП та закривається одним скляним універсальним фасадом. Але якщо Ви правша, то краще монтувати фасад таким чином, щоб він відкривався на праву сторону. Хоча, це особиста справа кожного.

Завершує цікаву композицію під назвою Ріо 3 комбінація з двох полиць, які можна використовувати для зберігання книг, дисків, декоративних ваз, або інших речей.

Елементи вітальні Ріо 3 зібраної нашими майстрами в с. Довге:

ріо стінка
Ріо мебель сервіс
ріо корпус вітальня
Корпус
стінка ріо 3
Ріо 3

 

 

 

 

 

 

Якщо у Вас залишились запитання вкажіть свій номер телефону в поле нижче. Наш спеціаліст передзвоне і дасть вичерпну відповідь на всі запитання.

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Ви також можете зателефонувати нам за одним з цих номерів:

+380951920485

+380673050642

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *